Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy én nem tudok...

Létezik, hogy én nem tudok berugni?

Figyelt kérdés

szal az van, hogy én még sosem voltam részeg,

most egy órája ittam meg, 250-300 mililiter 16% os tojáslikört és

egy fél üveg medina vörösbort 10%

és azóta sem érzek semmit, régebben csak egyszer ittam, haverom, kb fél liter 50% os házipálinkát nyomott belém, akkor sem éreztem semmit egész este.

mitől van ez? nem forog a világ, nem látok homályosan, nem ettem semmit, bnőm is itt van, ő se érti, hogy mivan velem, de kur*a szar íze van a piának, nem bírok többet inni. fuj...


18F 182cm 75kg ( ha ez számít esetleg :s)


de kom mennyit kéne innom??? vagy létezik, hogy immunis vagyok?


2012. jan. 14. 22:00
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:

de van erősebb a pálinkánál :DDD


[link]


hogy én mennyire szeretem :))) nahh ebből igyál egy kicsit :DDD


20/l :)

2012. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
abszintot próbáld ki! 80% tuti berúgsz
2012. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

annyira de annyira szánalmas vagy amúgy.:D:D

tökre átlátszó a szöveged. idejössz, és megpróbálsz arcolni nekünk h kemény gyerek vagy és bírod a piát.

18 éves létedre neked is tudnod kéne h minden embernél az alkohol a szájban, a nyelőcsőben, a gyomorban és a belekben ugyan úgy felszívódik, és ugyan úgy a véráram az alkoholt minden hova eljuttatja a szervezetbe.

másnak hiszed magad? igen, talán ha nem lenne vérkeringésed, vagy gyomrod.

de mivel ott ülsz a gép előtt, és tudod mozgatni az ujjad a billentyűzet veréséhez, így biztos van vérkeringésed. és gondolom gyomrod is.

ergo kamu gép vagy.

2012. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
neked találták ki barátom a fekete abszintot nem kell sok fél feles pohár és vége a dalnak. de mivel te nagy máyer vagy egy egész feles poharat nyomjál be
2012. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

utolsó ez egy névtelen honlap, szal nem hiszem, hogy itt kell keménykedni, én leírtam mi a problémám, az hogy beakarok baszni, mert még nem sikerült, és nem tudom mien.

de ha ennyire örülsz magadnak, akk hajrá.

2012. jan. 14. 22:22
 16/36 anonim válasza:

Hallod együtt megiszunk valamit én bírom a piát.

Te fizetsz xD

2012. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Igyál abszintot,attól totál kész leszel!!;)
2012. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
mind1, az absintot majd még kipróbálom :D am 3an tudjuk, hogy ez amit leírtam igaz, és nekem ez elég :D nem azért írtam, ki hogy elhidd, hanem azért, hogy tanácsot adj, vagy hogy létezik e ilyen :s
2012. jan. 14. 22:29
 19/36 A kérdező kommentje:

még annyit sugjatok, meg, hogy mennyi idő mulva van hatása?

csak mert detoxba se akarok kerülni, és mivan, ha iszok mondjuk abszintból egy felest, aztán megint és megint me nem érzem és egy óra mulva egyszerre hat? amatőr vagyok gyerekek :D

2012. jan. 14. 22:30
 20/36 anonim válasza:

Ez a pali!

Tojaslikor meg fel uveg bor?

Ez aztan nagyon komoly:D

Jo hogy nem azzal jossz, h megittal 2 liter limonadet.

2012. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!