Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél liter Jack Danielstől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél liter Jack Danielstől mennyire lehet berúgni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert egy csajjal fogok holnap buliban találkozni és úgy beszéltük meg, h 1-1 üveggel félre vonulunk és "dumálunk" majd meg minden. De nem akarom elcseszni a dolgot azzal, h elveszítem a normális kommunikációs képességem :D

Szóval ha kb 1 óra alatt benyomunk fejenként egy üveg jack danielst az nagyon meglátszódik?


2011. máj. 28. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon! Főleg egy lányon.. Ebből nem beszélgetés lesz ezt előre látom..:D
2011. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1 óra alatt az életben nem isztok meg fél liter jacket, főleg kezdő ivóként. egész este alatt ha sikerül ájulás nélkül meginni, akkor annyiból fog állni az estéd, hogy széthányod magad.

én gyakorlott ivó vagyok, megtudok inni egy üveggel simán, de akkor van már ihajja csuhajja:D

2011. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem eléggé! Mért nem feleztek?
2011. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hányásig, eszméletvesztésig.
2011. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Már a felétől beájultok...1 óra alatt, nemhogy egy fél litertől. :D
2011. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem igyál rá vodkanarancsot, aztán egy pohár sört, és reggelre emlékezni sem fogtok semmire. De beszélni tuti nem fogtok. Én egy üveg Jack Daniels után ráugranék a csajra valószínűleg.
2011. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sörözzetek, abból nyugodtan megihattok egy üveggel :D De két embernek sok egy egész estére egy üveg Jack, nemhogy fejenként egy üveg 1 óra alatt.
2011. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint az albán szamár :D
2011. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elég egy üveg kettőtöknek attól is elég jó lesz a hangulat... :D meg jah ahogy előttem írták keverhetitek valamivel :) 17/L
2011. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még kettőtöknek is sok lesz az az 1 üveg.
2011. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!