Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Barátnőm szülinapjára valamit...

Barátnőm szülinapjára valamit sütni-főzni akarok, de még soha nem volt bent részem, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Soha nem főztem vagy sütöttem vmi ötlet???:D Akkor akarom elkészíteni mikor itt van nálam...Pl gondolok gyros-ra vagy valami ilyesmi kajára...:)
2012. jan. 16. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

A gyros jó ha szereti. Veszel egy 2az1-ben instant pórt (tuti jó én azt használom) meg sertéshúst, mirelitkrumplit. Esetleg pár zoldséget h az is legyen mellé a tobbi meg rajta van a por zacsiján. csinálhatsz még melló mondjuk desszertnek valami jó kis muffint. Konnyu, egyszeru, gyors

Sok sikert

2012. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács: VAGY próbáld ki előző héten, fog-e sikerülni, VAGY rendelj valamit és tálald fel szépen.

Én elég régóta főzök, de még SOHA nem készítettem vendégnek (vagy ajándékba) olyat, amit nem próbáltam ki előtte.

Hidd el, sokkal jobb, egy rendelt, de finom kaja, mint egy elrontott, magad készítette. Ez nem olyan romantikus, mint amilyennek hallatszik.

Ha van vacsora, de nem te főzted, az semmit nem von le az értékéből.

2012. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mind2jötöknek, de azthiszem elkészítem azt a gyros-t :D
2012. jan. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!