Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 18. szülinapjára valami...

18. szülinapjára valami különleges tortát szeretnék csinálni barátnőmnek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 21:00
 1/7 anonim válasza:
hát, az igazából kettő torta, de ha nem szétesős-folyós fajta, akkor csinálhatsz 18-as formát. De sztem már az is nagyon kedves,a csak egy sima torta tetjére csinálsz mondjuk csokimázat, barna és fehér csokiból is, kiöntöd a csokit vlamibe, hogy megszilárduljon, aztán összetöröd, és mint egy mozaikot, kirakd hogy 18.
2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napisz.aron keress ötletet!
2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez nagyon jól néz ki, nagyon finom, és annyira nem is bonyi. Sok sikert, bármit is sütsz, biztos örülni fog neki!

2010. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)


Várom még az ötleteket:)

2010. jún. 27. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Madártej-tortát, nagyon-nagyon finom!

[link]

2010. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A gugli tele van jo tippekkel..
2010. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor gyümölcstortát szoktam csinálni. Bárhol vehetsz piskóta tortalapot, vaníliapuding rá, csomó gyümölcs, erre pedig zselatin, abba is tehetsz valamit, hogy legyen íze. Én kiírtam az eperből a 18-as számot, többi gyümi meg köré tettem, ráadásul ha a 18 db eperből rakod ki hogy 18, akkor a gyertyákat is tudod hova állítani :)
2010. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!