Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a halat?

Szeretitek a halat?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem,pedig elvileg egészséges. Még a szagát se bírom,nem is beszélve a többi tengeri herkentyűről.
2012. jan. 17. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezeket a tengeri dolgokat, és valóban nagyon egészségesek.
2012. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a tengeri kaják közül a halat szeretem:)finom:)tegbap ettem.de én egy bizonyos rákrudacskát is szeretek.azt éppen Ukrajnában vettem.
2012. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, halászlét, rántott halat.:)
2012. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a sült/rántott halat és leginkább a kárászt és a pontyot :)
2012. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak a tengeri halakat szeretem, meg a lazacot és a pusztrángot. A pontyot, meg az ilyen "Tisza ízű" halakat nem. Tisza mellett nőttem fel, mindig kaptuk ismerősöktől a kifogott halakat, gusztustalan pocsolya ízük volt, azóta sem vagyok hajlandó megenni őket.
2012. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én személy szerint utálom a halat.
2012. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nagyon régen a lazacot szerettem, de már nem szeretek semmit ami állati eredetű, vega vagyok.

19L

2012. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
számtalan féle-fajta hal van és azt is végtelen sok módon lehet elkészíteni, senki ne mondja, hogy nem szereti, míg mindet ki nem próbálta! :)
2012. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádom a halat, bármilyen mennyiségben jöhet, ha nem halászléként van elkészítve :) Kivéve a halastavi halakat, azok között vannak rettenetek, nagyon meg kell válogatni, hogy melyik halastóból jön. A folyami halakat imádom. Én is Tisza mellett nőttem fel, a tiszai halaknak nincs pocsolya ízük, csak a halastaviaknak, amikre ráfogják hogy tiszai. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom... Sokan eladják, elajándékozzák folyamiként, közben meg köze nincs hozzá, csak így jobban viszik.
2012. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak barátaink akik szeretnek horgászni. Több olyan halat is kóstoltam amit a szemem láttára fogtak ki. És pocsolya ízük volt sajnos.
2012. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!