Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik szénsavmentes ásványvíz...

Melyik szénsavmentes ásványvíz nem szénsavas?

Figyelt kérdés

Eddig csak kettőről tudom, hogy tuti nem azok, még nem próbáltam másikat. De ha mondantáok örülnék.


Arra gondolok, hogy pl van olyan amira rá van írvah mentes meg rózsaszínű is, de egy pici mégis van benne. :S


És nekem az sem jó, mert megiszok két kortyot és nem kapok levegőt, nagyon felpuffaszt vagy mi.


2009. máj. 27. 13:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a Vera nevezetű az egyik legjobb szénsavmentes ásványvíz.
2009. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Natur Aqua nem az.
2009. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
margitszigetit és visegrádit iszom mert nincs benne semmi szénsav én is vettem egyszer szénsavmentestés szénsavas volt
2009. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi pont ezért csak a szentkirályit isszuk.....
2009. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Szentkirályi. Most akciós is. Szólj egy kollegádnak, hogy olyat hozzon a boltból, biztos nem puffaszt:)
2009. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Nincs kollégám, tanulok, itthon vagyok, vizagidőszak, de annyi vizet iszok mint egy teve lány létemre. :)

MAjd bevásárláskor figyelek.


Régen emlékszem hogy valamilyen szénsavas volt, lehet hogy a margitszigeti....nem tudtam h az vagy szentkirályi az-e, de gondolom van még....

2009. máj. 27. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
szentkirályi és natur aqua :)
2009. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jana, Emese
2009. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!