Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen hazai dolognak örülne...

Milyen hazai dolognak örülne egy nemrég Angliába költözött magyar?

Figyelt kérdés
A fűszerpaprikán és Vegetán/Delikáton kívül?
2012. jan. 20. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Unokatesóm házi kolbászt kért karácsonyra, a barátnője pedig Norbi szaloncukrot.
2012. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Boci csoki,Tibi csoki,Vagy pedig az a pici táblás szerencsi csoki amin a magyar várak gyűjthető sorozata van.Én mostanában mindig Gombóc Artúr csokit kapok,ez is szerencsi,és van táblás,pici táblás,és olyan,mintha egy nagy tábla lenne,de a doboza felnyitható,és kiemelkednek belőle a figurák,mint a mesekönyvekben gyermekkorukban.Ebben a dobozban pár pici csoki van.Nagyon finom és szép ajándék!Főleg,mivel Pom-Pom és Gombóc Artúr örök klasszikus.Remélem tudtam segíteni.
2012. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kimentem a nappaliba,megnéztem Neked amiről beszéltem.Az a neve,hogy Szerencsi

Pom Pom

Gombóc Artúr

mesedoboza

tejcsokoládé


70g 14db 5grammos csokoládécska volt bent.Tudod olyan picurka,amit egyből be lehet kapni,de ezek a mini csokik egyesével vannak csomagolva,gyönyörűen,a rajzfilm szereplőivel.

2012. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Feltett kérdésedből nem derül ki, hogy kivinni, csomagban elküldeni akarod-e, vagy vendégként várod haza a távolra szakadt ismerősödet és főtt kajára, hasonlóra gondoltál-e.

2012. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Túró Rudi, pilóta keksz:)
2012. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
PÁLINKA!
2012. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csomagban szeretnék küldeni, olyan dolgot, amit ott nm tud beszerezni. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jan. 20. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem romlandó füstölt-árut ne küldj neki. Törtpaprikát jól gondolod, a pálinka is jó ötlet és a Vegeta is. Bár van a polcokon egy új termék, ami szerintem jobb = Ízvarázs a neve. Kétféle kiszerelésben, egy világosabb a levesekhez, és egy paprikás kiszerelés a pörkölt-alapú kajákhoz. Próbáld ki, szerintem inkább azt fogod választani, mint a Vegetát.

Ha fiatal, huszonéves rakj a csomagba egy Horváth Ilona-féle szakácskönyvet is, bátran nevezhetjük a mai magyar konyha alapjainak rengeteg finom recepttel, és tanításokkal.

2012. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Téliszalámi!! Mit nem adnék érte... :D
2012. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Odakint szinte mindent bele lehet szerezni.

Pl. a pick szalámi olcsóbb mint itthon, csak tudni kell hogy hol.

Én aminek örültem volna, amikor kint voltam, az a:

Házi pálinka, Gesztenyepüré,(sajna fagyasztott ezért ez problémás), zöldséges felvágott(romlandó),normális sütött sertészsír.


Üdv

2012. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!