Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok többet...

Nagyon vékony vagyok többet eszem mint a családban bárki és egyszerűén nem látszik rajtam pedig 13 éves vagyok és 44 kiló mégis úgy nézek ki mint egy fogpiszkáló mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért a magasságod sem mindegy. De ha ez vígasztal én 164 cm vagyok és 25 évesen mentem férjhez. Akkor pontosan 44 Kg voltam és nem azért mert nem ettem és nem is fogyóztam. Egyszerűen ilyen volt az alkatom. Hát mostanra már ezt nem mondhatom el...:(

Mozogj sokat hogy legyen izomzatod és táplálkozz egészségesesen. Sok gyümi, zöldség, sovány hús, hal, napi legalább ötszöri étkezés. Többször keveset. És persze mehet a burgonya is!

2012. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi amúgy 160 cm vagyok
2012. jan. 24. 20:56
 3/11 A kérdező kommentje:
de az a legrosszabb hogy mindenki csúfol emiatt és ez nagyon rosszul esik.
2012. jan. 24. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne sovány húst egyél,hanem kövéret is. Pl. sertés tarját. A csirkemellet felejtsd el.Egyél sok gyümölcsöt,zöldségféléket,főzelékeket,tejet,.tejtermékeket.
2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nemcsak az étkezésen múlik. Korod alapján még gyerek van, gyerek testtel. Viszont abba a korba értél, amikor (perceken belül) elkezdel nőiesedni és kezd a tested átalakulni. Ennek a jele az általad említett jó étvágy is.


Sokat segíthetsz az alakodon, ha rendszeresen sportolsz olyasmit, amitől a lábaid, ill. a váll- és mellizmok erősödnek, ezek által is csinosabb leszel.

Lábizmaid megerősödnek a napi rendszeres futástól, a mell- és vállizmok pedig az úszástól. Reggelente kelj egy félórával, órával korábban, akkor belefér egy kis futás. Hetente 2x-3x egy jó adag úszás, és már rengeteget tettél azért, hogy sokkal csinosabb légy akárkinél.

2012. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én kézilabdázok és teniszezek minden nap eddzek mégse történik semmi :(
2012. jan. 24. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:

21,12 vagyok.

Azok is jók, én szerettem mindkettőt. Ne légy türelmetlen, kb. fél év még (korod alapján) és elkezd változni az alakod. (Télen nyomás valahova pinpongozni! Testvér-sport!) Üdv.

2012. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Csak tülrelem! Tök jó sportokat űzöl. Valóban most vagy a pubertás korban, tehát most fogsz még nagyon sokat fejlődni és változni. Ne legyél elkeseredve. A gúnyolódókkal ne foglalkozz! Primitívek és lehet hogy irigyek is rád! Hidd el lesz majd még idő amikor visszasírod a vékonyságodat! Addig is egyél és sportoljál sokat!

Egy 36 éves édesanya, aki már 60 Kg és nem 44 :(((((

2012. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2012. jan. 24. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló jól írta, te még most fejlődsz, sportolsz, növekedésben vagy, nem csoda hogy nem rakódik rád semmi. Te csak végezd a dolgodat, egyél, sportolj, két év múlva te szépen arányosan fejlett testtel majd kuncoghatsz magadban azokon a dagadt embereken akik most rajtad nevetnek. Semmi ok elkeseredésre :).
2012. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!