Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Salétromsót szeretnék beszerez...

Salétromsót szeretnék beszerezni sonkapác készítéséhez, de sem gyógyszertárban, sem bioboltban nem kaptam. Hol juthatnék hozzá? Vagy elegendő a kész, bolti sonkapác keverék is?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig van olyan patika, ahol lehet kapni. Nagy mennyiségben mondjuk nem fognak adni.

Vegyszer kereskedelmi boltban próbálkozhatsz még.

A bolti sonkapác keverék szerintem olyan is... Jobb ha magad csinálod.

2012. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 patikában kerestem, sehol sem tartanak ilyet. Én is jobban bízom abban, amit magam készítek itthon, ezért nem szeretném bolti keverékkel csinálni, de salétromsó hiányában nem tudom mit csináljak.
2012. jan. 25. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Hentes ellátók.
2012. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pesten a József körút 65-ben kell hogy legyen
2012. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Azt kifelejtettem, hogy vidéki vagyok. :) (Szabolcs megye) Kicsit drága lenne az a sonkapác, ha Pesten szerezném be :D
2012. jan. 25. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Talán itt vagy gazdaboltban érdemes próbálkozni.

2012. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A sonkát akarod sós lében bepácolni füstölés előtt? mert arra jó a sima só is
2012. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!