Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Spar támogatja a való világot?

Spar támogatja a való világot?

Figyelt kérdés
nem nézem a vv-t, de minap főzés közben az ment a kolitv-ben és blenézte. sparos és budgetos dolgoat ittak, ettek. és nagyon meglepődtem. komolyan az a támogató? vagy elfogytak a többi italtámogatók, is szegénység van az rtlnél?
2012. jan. 25. 23:46
 1/9 anonim válasza:
Igen, az a támogató..műsor végén és elején ki szokták írni :)
2012. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Akkor többet nem vásárolok a Spar-ban. Szenny műsort nem fogok támogatni.
2012. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. mint irtam nem nézem, ezért nem láttam az elejét-végét még. csak meglepődtem, mert azért nem szokták igy leadni magukat. előző vv-t néztem, ott csak coca cola termékek voltak.
2012. jan. 26. 00:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt is kapnak Coca colát és egyebeket is, nem kell parázni. Effektíve azt kapnak, amit felírnak a papírra. De ha azt írják, hogy tej, akkor nem feltétlenül a legdrágább márkát kapják, az előző széria lakói is a legolcsóbb tescos tejet kapták.


Nincs szegénység egyáltalán, valamelyik nap néztem az éjszakai online adást, éjjel 1 órakor küldtek be nekik 40 darab rösztiburgert, egy nagy tál sültkrumplit és nem tudom hány álompitét, mindezt a Mekiből (még beszélték is, hogy milyen jó, úgyhogy tuti Meki). Azelőtt meg kínai kaját kaptak.

2012. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább így reklámozza magát.sokan szeretnék az inni meg enni amit ők is:D
2012. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A reklám reklám ha hánynak tole is reklámozzák magukat vele mert pénz
2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. egyébként az előző szériában pont hogy nem a legolcsobb tescos dolgokat kapták. épp azért lepődtem meg. néztem szinte minden részét, és nem azt kapták.
2012. jan. 26. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nincs szegénység egyáltalán, valamelyik nap néztem az éjszakai online adást, éjjel 1 órakor küldtek be nekik 40 darab rösztiburgert, egy nagy tál sültkrumplit és nem tudom hány álompitét, mindezt a Mekiből (még beszélték is, hogy milyen jó, úgyhogy tuti Meki). Azelőtt meg kínai kaját kaptak."


Akkor ezért ekkora kövér disznó az összes lakó! Éjjel Meki... Pff

2012. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tudunk mindent, hogy miből milyet kapnak. Tavaly a Coca cola volt az egyik szponzor, így még külön hűtő is volt ezekhez az üdítőkhöz. De a tej tuti tescos volt, még röhögtünk is a szobatársammal rajta, hogy mi is olyat veszünk. :D


És igen, a Spar támogató, így amit lehet, azt onnan kapják, de Péter és Gergő előszeretettel rendeltek Pringles csipszeket, amik laza 800-1000 forintba kerülnek/doboz, és megkapták, ahogy a mekis kaját, lazacot is, ezeket láttam az éjszakai közvetítésben, hogy kérték.

2012. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!