Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zsíros kenyér : hagymával,...

Zsíros kenyér : hagymával, pirospaprikával, vegetával kitart velem? Most :D 2012. Január 28.23:42 a nagy esti zsíros kenyerezés együtt

Figyelt kérdés
Jóétvágyat kívánok mindenkinek aki velem tart ;)
2012. jan. 28. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fú én olyan 1-2 hete ettem... Anyám látta a tv-ben, hogy valakik azt esznek. Épp akkor csak levest főztem aznap, második csak valami szedett-vedett maradék volt. Na erre mondom, jó én zsíroskenyerezek...

Ne tudd meg, úgy megfájdult estére a gyomrom! Pedig mindig mindent összeeszek, eléggé strapabíró a szervezetem, de ez a nyers hagyma megviselt... :)


Amúgy jó étvágyat!

2012. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor nem tartasz velem :S na mind1 helyetted is eszek 1 et :D
2012. jan. 29. 00:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Én most ettem, úgyhogy kihagyom, de neked jó étvágyat! :D
2012. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

De aranyos vagy! :) Kár, hogy csak most vettem észre a kérdésedet. Én most eszek, igaz, hogy csak sima kiflit, de bevállaltam volna mellé a zsírt is meg a hagymát is :) Na majd legközelebb zsíros deszkázunk :)

Jó éjszakát! :)


u.i: Gondolom arról már jócskán lemaradtam, hogy jó étvágyat kívánjak. Így tehát azt mondom, hogy egészségedre! :)

2012. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Gondolom arról már jócskán lemaradtam,"

még nem annyira mert most hagytam abba 10 perce :D elfogyott egy félkiló szeletelt kenyér + vagy 4-5 kisebb nagyobb hagyma :D de jólesett ez a kis kaja most jöhet egy is alvás :D jó éjszakát mindenkinek és ja majd valamikor csinálhatunk egy másik zsíros kenyeres estét ;)

2012. jan. 29. 01:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Rendben, csináljunk én benne vagyok :) Majd figyelem a kérdéseket. jó éjszakát :)
2012. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor neked jó éjt. Én eddig hezitáltam hogy egyek-e (most estem haza), meg hogy chilisbab vagy libazsíros kenyér legyen, de látom hogy az utóbbi lesz. :)
2012. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én! :)))
2012. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Libazsíros kenyér lila hagymával...Jajj nekem, könnybe lábadt a szemem, ilyesmit csak mi, magyarok tudunk, mert tudjuk mi a jó.
2012. jan. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel pont zsíros kenyeret ettem, hagymával. :))) Milyen vegetával? Még sosem kóstoltam úgy.
2012. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!