Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettem 17:30kor 1 szelet...

Ettem 17:30kor 1 szelet pizzát. Reggelre kiürül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 17:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Reggel 8:50kor végbél tükrözés. a doki azt mondta ne egyek dél után csak levest de már nem bírtam. Gond ez?
2012. jan. 29. 17:50
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem ebből baj lesz...mármint,vigsgálatnál ki fog bukni,hogy ettél,mert széklet lesz a beleidben...
2012. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyukámnak és az élettársának vastagbélrákot diagnosztizáltak 2 éve,és amikor mennek tükrözésre,előtte mindig koplalás van,meg inkább ki kell mosniuk a belüket...teljesen tisztára...szerintem ebből az lesz,hogy nagyon le fognak cseszni...
2012. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
úgyis adnak beöntést, nem? csodálkoznék, ha kolonoszkópia előtt nem lenne...
2012. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? Igazán tudhatnád,hogy ilyen típusú invazív beavatkozások(mint kolonoszkópia,vérvétel,stb.)ahol belemászik az orvos az ember szervezetébe,nem szabad enni...általában műtétek előtt sem szabad enni,legyél mondjuk épp bárhány éves...
2012. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de ha wc-zek akkor kiürül... A doki azt mondta délig ehetek bármit csak délután ne egyek ami székletet csinál.

Levest ehetek , csak rántott dolgot ne. Ez meg csak 1 szelet pizza volt...

2012. jan. 29. 18:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz beöntés...ez végbél nem vastagbél tükrözés
2012. jan. 29. 18:57
 8/13 anonim ***** válasza:

"de ha wc-zek akkor kiürül..."

Igen, nyilván az orvos még soha életében nem hallott a sz*rásról, azért mondta, hogy nem ehetsz...

Jól le leszel baszva, rosszabb esetben meg se csinálják a vizsgálatot.

2012. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

már mind1, mert megetted, de mégis, a doki nem véletlenül mondta... én meg úgy tudom,h abvizsgálat előtti egész nap nem szabadna semmi "szilárdat" enni, nem csak délután...

Hát lesz, ami lesz....

2012. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
na, mi lett végül?
2012. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!