Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van, aki úgy fogyott, hogy...

Van, aki úgy fogyott, hogy reggelre is egy szelet kenyeret evett, és estére is?

Figyelt kérdés

Az a gondom, ha este csak fehérjét eszek, akkor kilyukad a gyomrom az éhségtől.

Ezért úgy szeretnék fogyni, hogy mindent eszek, csak mértékkel.

Reggelre egy szelet kenyér, délre főtt étel, de kis adag. Vacsira szintén egy szelet kenyér felvágottal. Plusz délelőtt még egy natúr joghurt :) ezzel így lehetséges fogyni?


2011. okt. 22. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez igazából megszokás kérdése. Én úgy dobtam le 8 kg-t, hogy reggelire ettem kenyeret (nem fehéret), ebédre igyekeztem szénhidrátmenteset enni, este szintén. Rántotta kenyér nélkül, vagy felvágott sok zöldséggel, túróval, sajttal, virsli szintén kenyér nélkül... Össze lehet ezt hozni, csak megszokás és kitartás kérdése :-) Nem fogyókúráztam "őrülten", úgy voltam vele, hogy jó lenne leadni 5-6 kilót. Aztán sikerült kicsit többet is, mert már elszoktam a kenyérevéstől.
2011. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg h mit és mikor eszel, hanem, hogy mennyit. Az a trükk, h mindig többet mozogj, többet égess el, mint amennyit beviszel.
2011. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

01:04 jól leírta :

"Nem az a lényeg h mit és mikor eszel, hanem, hogy mennyit"

magyarul,ha a jövőben lényegesen kevesebbet eszel,mint eddig,akkor te is simán lefogysz.

2011. okt. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kenyérfüggő vagyok. Minden nap eszem kenyeret (lekváros,mézes,csirkesonkás,disznósajtos és olykor nutellásat). És ennek ellenére fél év alatt 30kilót fogytam.

Én is csak azt tudom mondani hogy lehet enni mindent ,de mértékkel. Ha valamit nagyon kívánsz ne vond meg mert a későbbiekben csak rosszabb lesz.

2011. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha egészséges vagy, és jól eszel, akkor nem fáj a gyomrod. szénhidrátra is szüksége van a szervezetnek, egész nap, nem kell drasztikusan megvonni semmit (főleg ha az alapfeltevést, hogy most egészséges vagy meg is akarod őrizni)

az esti túró csak egy ajánlás azoknak, akik eleve nem akarnak 17-18 óra után enni. természetesen ha tudod mennyit eszel, akkor lehet igényed és étrended szerinti megfelelő, teljesértékű vacsorát tartani, nem csak fehérjét enni.

2011. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nézz meg képeket koncentrációs táborokról, ők kb annyit kaptak - és sikeresnek tűnik. Ha olyanná akarsz válni, csak rajta!
2011. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vacsihoz és reggelihez is egyél sonkát, sajtot és zöldségeket

napközbe egyél gyümitket is

délre főtt étel nagyon jó, húsból, halból, tojásból, zöldségekből mehet több is, rizs, főtt krumpli, zöldséglevesek stb

vacsihoz is ehetsz még joghurtot

2011. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!