Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cukormáz diabetikus cukorból?

Cukormáz diabetikus cukorból?

Figyelt kérdés

Bnőm cukros gyerekének sütök tortát.Tegnap beszéltük hogy a díszítéssel vagyok gondba, mert minden tele van cukorral.

Mondta hogy neki van otthon diabetikus cukra, ami olyan mint a kristálycukor.

Ha azt ledarálom, abból megtudom csinálni a tojásfehérjés cukormázat??


2012. jan. 31. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:

elvileg meg tudod csinálni, mert fzikálisan ugyanúgy működik, mint a cukor, csak az a baj, hogy eszméletlenül édes lesz ugyanannyi mennyiségtől.pedig a szárazanyag kell a tojásfehérjéhez, mert csak úgy lesz jó cukormáz.

inkább valami pudingos bevonatot ajánlok, amit édesítőszerrel, jelen esetben ezzel a cukorpótlóval finomra készíthetsz.

2012. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kiegészítés: persze, ha ez a diabetes cukor ugyanolyan édesítő hatással bír, mint a normál cukor, akkor nyugodtan vágj bele.

üdv.

2012. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösönöm.Maga a torta diabetikus csokival lesz bevonva, a cukormázból csak egy kis mintánt szeretnék rá, meg esetleg a nevét meg hogy hány éves, nem az egészet vonom be azzal.
2012. jan. 31. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem vágj bele,és sok sikert kívánok az alkotáshoz:)
2012. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2012. jan. 31. 21:30
 6/10 anonim válasza:
Megkérdezhetem, milyen édesítő volt? A nyírfacukor sajnos tudtommal nem jó hozzá. Eritrit talán?
2014. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy nem szeretem, ha kérdeznek és utána nem osztják meg a tapasztalataikat. Pedig mást is érdekelne milyen volt. 😏
2017. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Talán a kókuszcukor alkalmas karamell-szerűségre, ha jól tudom. Az ereitrit, xilit nem karamelizálódik.
2017. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kókuszcukor nem diétás, csak szokatlan mnekünk, azért könnyen mondanak rá bármit felelőtlenül.

Egyébként azzal azért lehet, mert az ugyanolyan cukor ch tartalom szempontjából, mint amit kristálycukorként árulnak.

2020. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Maltit olyan kihűlés után mint a cukor, de vigyázni kell vele, mert szelet csinál. 😉
2020. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!