Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez a tej így még jó? És hogy...

Ez a tej így még jó? És hogy olvasszam ki?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének néztek x'D

Tegnap este kitettem egy fél doboz tejet az ablakba. Mire visszajöttem suliból bevetem, és a tej bele volt fagyva. Rátettem a radiátorra de még 1 ok hogy szeressük a kolit a radiátor épp h langyos, ezzel nem megyek sokra. Elfelejtettem h alufólia bevonat van a doboz alatt, betettem a mikróba, és a doboz teteje elkezdett szikrázni, azonnal kivettem. Most éppen melengetem, miközben az égett szagot szagolgatom...most már nem csak jeges hanem büdös is...ettől lett baj? Vagyis h nem oldódott bele valami mérgező anyag? :D És kiolvasztani hogy tudnám? Gyorsan.


2012. febr. 2. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan dobd ki!!!! :)
2012. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ne máár bio és nem olcsó xD am csak kívül büdös belül nem:)
2012. febr. 2. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Kuka !!
2012. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan mi lett vele? Szikrázott egyet és ki is vettem, am szerintem az alu alatt is van egy bevonat, mert a tejnek látszólag semmi baja...vagyis csak egy jégoszlopot látok xD na de van aki meg lefagyasztja, szóval akkor csak nem akkora baj nem? :)
2012. febr. 2. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:

vágd le róla a műanyagot,tedd fazékba,és kis lángon olvaszd fel


ha nem büdös,megihatod

2012. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi:)

Nem büdös, szóval akkor semmi baja, köszi :)

2012. febr. 2. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem anyu azt mondta, hogy a tej nem lefagyasztható..

Egyszer megpróbáltam és igaza volt. Nem tudom hogy csinálod, hogy Neked jó.. :P :)

2012. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért mert ez bolti tej, Ti meg valószínűleg eredetit fagyasztottatok, a boltiban meg van egy kis tartósítószer is :) szerintem legalább is :D
2012. febr. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!