Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy olvasszam meg úgy a...

Hogy olvasszam meg úgy a csokit hogy jó folyékony legyen? Pici golyókat akarok belemártogatni. Már próbáltam, olajat is öntöttem hozzá, de nem lett túl folyékony, picit sűrűbb volt, és így nehezebb volt belemártani.

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok olajat öntesz bele,akkor az íze sem lesz jó,és a túlfolyékony csoki nem vonja be rendesen a sütit. Én hústűvel szoktam belemártani,és a felesleget hagyom lecsurogni róla. Akkor nem baj,ha a csoki sűrűbb.
2010. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

egy nagyobb és egy kisebb edény kell

a nagyobbat megtöltöd vízzel, a kisebbet belerakod a nagyobba, úgy hogy a fülén támaszkodjon, és felrakod melegedni


a csokit belerakod a kisebb edénybe

2010. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Így csináltam én is gőz fölött egy pici olajjal, de nem lett folyékony. Én fogpiszkálóra szúrtam és úgy akartam belemártogatni de alig akart rajta maradni mivel nem folyt a csoki.
2010. dec. 9. 22:26
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Tejet önts hozzá!
2010. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam vagy a tejszínre. Remélem akkor meg nem lesz nagyon híg.
2010. dec. 9. 22:41
 6/24 anonim ***** válasza:
és bevonót használtál?
2010. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem bevonót, hanem csokimikulást, ami megmaradt még tavalyról. Sokan szokták sütire felhasználni. Mert az nem jó?
2010. dec. 9. 22:48
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

hát bevonni aligha :) sütibe én max. csak belesütve láttam eddig

használj bevonót, kevés olajjal hígítsd csak ha szükséges, szerintem azzal kevesebb gondod és több sikered lesz

2010. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Csak azért akartam ezzel mert nem akartam kidobni, van egy nagy csomó, és nem akartam pénzt kidobni még tortabevonóért is. Így is sok minden kell a karácsonyi sütögetéshez. Már másoktól én hallottam hogy a megmaradt csokimikulást használják fel. De majd lehet kipróbálom tejjel, hátha úgy hígabb lesz. Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 9. 23:10
 10/24 anonim ***** válasza:
hajrá, csak jó darabos lesz a tejtől
2010. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!