Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet még kapni donald rágót...

Lehet még kapni donald rágót és ha igen hól?

Figyelt kérdés
Mert én még elég fiatal vagyok és a szüleim sokszor mondják hogy milyen jó volt az rágó

2012. febr. 5. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fateromék meg állandóan a Bambit meg az utast emlegették! Soha nem tudtam meg milyen az, és te sem fogsz már se Donald-, se Turbórágót enni! Kakasnyalókára még sanszod van egy-egy búcsúban, meg a régi túrórudihoz most a Cserpes Trudi hasonlít a legjobban. A pöttyöst is inkább hanyagoljuk.
2012. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
OFF: Az első hozzászóló írása alapján jutott eszembe, h bakker..a turbó rágó (a donald és a echte túró rudi számomra ismeretlen a koromnál fogva). Mennyire semmi értelme nem volt, de mindenki gyűjtötte a kis papírokat, és cserélgettünk. Én lány vagyok, de hatalmas büszkeséggel töltött el, mikor egy- egy újabb autót megszereztem. És most, h rákerestem már a retro kategóriában emlegetik, pedig csak 21 éves vagyok. :P
2012. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A legendás és számomra is felejthetet ízű, számtalanszor "visszasírt" Donald rágót a kanadai alapítású, de hollandiai Maple Leaf (később Leaf Holland BV.) rágógumigyár gyártotta az 1980-as és 90-es években. A gyár sajnos 2001 elején leégett. Ami maradt belőle, azt 2003 -ban felvásárolta a szintén holland székhelyű 'Cloetta' édesipari gyár, de a Donald rágó már nem került a termékpalettájukba, miután lelkes "Oknyomozásom" közepette írtam a fogyasztói információs vonalukra. Azt is megérdeklődtem, esetleg megvehető-e tőlük a Donald rágó licensze/receptúrája, de válaszként azt kaptam, hogy mégha meg is lenne nekik, licenszt nem adnak ki. Szerintem nem mondtak igazat. Így hát kénytelenek vagyunk beérni az azóta néhány jobban sikerült parfümben és e-cigiben továbbörökített "Donald rágó illattal.
2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 meggybefőtt válasza:
Ez sajnálatos hír.
2014. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lehet majd kapni.
2023. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Donaldbubble Hungary válasza:

Sziasztok! A Donald rágó újra kapható Magyarországon.

www.donaldbubble.hu

jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!