Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Starbucks várható Debrecenbe?

Starbucks várható Debrecenbe?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak én szeretném,ha itt is lenne Starbucks.

Petícióval el lehetne érni,hogy itt is legyen?



2012. febr. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Starbucks rohadt drága a magyar fizetésekhez, még Budapesten is csak a belvárosban és a nagyobb plázákban van egy-kettő. Amikor Londonban éltem, szinte naponta jártam, ott majdhogynem minden sarkon van egy és mindegyik dugig van állandóan. Persze ott meg se kottyan az embernek egy 800 forintos kávé.
2012. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Peanut válasza:
Szerintem a petíció nem sokat segítene, hiszen sok pénzről van szó. És az emberek nem fognak azzal foglalkozni hogy zárassák be, inkább dolgoznak. Ennyi erővel a zarát is bezárattathatnák.
2012. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jo lenne ha lenne Debrecenben is, en csak Pesten tudok menni es ott is csak kb. otszor egy evben. Vannak akik szerint "a Starbucks felesleges, van meg sok ilyen kavezo és draga".. De ez szerintem nem igy van. En mindig jol erzem azon a helyen magam ha ott vagyok es jo lenne ha Debrecenben is nyilna egy!
2013. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igazad van, en is szeretnem, ha lenne Debrecenben is Starbucks. Imadom azt a helyet, kedvesek az emberek. Kulfoldon voltam legtobbszor Starbucksban, meg Bpn 1-2x talan. Szerintem Debrecenben is lenne sikere. Mellesleg szerintem nem is draga. :)

Egyebkent, lehetne Hard Rock Cafe is Debrecenben. Kell ide is!

2014. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Domidomi33 válasza:
Én több irányból is azt hallottam hogy ott a Fórummal szemben épülő Párizsi Panelházban (azt hiszem úgy hívják)lesz Starbucks, de nem tudom 100%-ra mondani. De biztató hogy már sok sok ember mondta ezt nekem szóval esélyes hogy mindez nem csak pletyka :)
2015. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!