Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet mogyoróva...

Budapesten hol lehet mogyoróvajkrémet kapni?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy megelőzzem azt, ami 99%-ban megtörténik: A Nutella nem mogyoróvajkrém. Csak sima mogyorókrém, aminek kizárólag csokiíze van.


Én viszont mogyoróvajkrémet keresek. Kábé olyan színű, mint a mustár.

Valahol olvastam, hogy Auchan nemzetközi részlegénél lehet kapni, de ha megfeszültem se találtam olyat, ahol nemzetközi cuccokat árultak.


Akkor hol lehet kapni? Vagy lehet, hogy sansztalan?



2012. febr. 9. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

A LIDL-ben szokott lenni.De miért nem csinálsz te magad?


fogod sós földimogyorót és berakod az aprítógépbe , teszel hozzá egy 2 evőkanál étolajat , kis porcukrot és bekapcsolod a gépet.

2012. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy nem Budapesten élek, hanem egy vidéki megyeszékhelyen, de nálunk szinte minden nagyobb szuper- vagy hipermarketben kapható (Auchan nincs). Szóval valószínűleg Budapesten is van. Én is nagyon szeretem a különleges állaga és a sós íze miatt.
2012. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Lidl-ben szokott lenni, reklámozni is szokták.
2012. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a terméket én is keresem, de sem a Tesco-ban, sem az Interspar-ban nem láttam. :(
2012. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A Culinarisban lehet kapni!
2012. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lidl

Metro

Cora


Én itt találkoztam már velük, de az nem ugyan az amit kint lehet kapni :(


Talán itt (de nem tudom) érdemes érdeklődni.


[link]


VAGY


NOVESTATE, UNGARN

Timar u. 25

1034

Budapest

Telefon: 0036 30 5039574


Sok sikert!

2012. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tescoban is van a nemzetközi konyha polcokon.

A Lidl-ben meg akkor lehet ilyet venni amikor ott meg amerikai hetek vannak. Két félét is szoktak árulni.

De otthon saját magadnak is megtudod csinálni.

2012. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tescoban, bioboltokban.

Egyébként nem mogyoróvajkrém, hanem csak simán mogyoróvaj.

2012. febr. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most emiatt nem akarok új kérdést kiírni, de 2 dolog jutott az eszembe:


A Teszkóban és Auchanban hol van a nemzetközi részleg? Ugyanis én elég sokszor járok Budaörsre, de még nem találkoztam ilyennel. Pedig legutóbb direkt kerestem.


A másik, hogy a Lidl-ben mennyire "szezonális" termék? Múltkor az amerikai hét miatt kimentem, de minden volt, csak mogyoróvaj nem. Azóta pedig nemhogy mogyoróvajat, de a többi amcsi cuccot sem találom. Jelenleg van olyan Lidl, ahol még tartanak?

2012. febr. 15. 16:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát most nem tudom neked pontosan megmondani, hogy hol van, de van a budaörsi tescoban nemzetközi részleg, mert szoktam onnan vásárolni :) kérdezz meg egy eladót, majd segítenek neked :)
2012. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!