Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet mogyoróva...

Budapesten hol lehet mogyoróvajkrémet kapni?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy megelőzzem azt, ami 99%-ban megtörténik: A Nutella nem mogyoróvajkrém. Csak sima mogyorókrém, aminek kizárólag csokiíze van.


Én viszont mogyoróvajkrémet keresek. Kábé olyan színű, mint a mustár.

Valahol olvastam, hogy Auchan nemzetközi részlegénél lehet kapni, de ha megfeszültem se találtam olyat, ahol nemzetközi cuccokat árultak.


Akkor hol lehet kapni? Vagy lehet, hogy sansztalan?



2012. febr. 9. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mától van a Lidliben az Amerikai hét és két féle mogyorókrémet is vehetsz. :)
2012. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az lenne, hogy mikor már ott vagy személyesen az üzletben, egyszerűen segítséget kérsz egy eladótól vagy árufeltöltőtől...

Én vettem már mogyoróvajat a Lidl-ben is (amcsi héten) és Auchan-ban is. A Lidl-ben a lekvároknál volt a mogyoróvaj, az Auchan-ban pedig a nutelláknál, nagyon pontosan pedig egy fél kg-os fehér dobozos "hamis" nutella mellett volt a mogyivaj az Auchan-ban. De a legegyszerűbb tényleg az lenne, ha nem egyedül kóvályognál elveszetten, hanem segítséget kérnél. :-)

2012. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ma voltam a Lidl-ben és külön pult van az Amcsi cuccoknak, a pult felett a plafonra kirakva egy hatalmas amcsi zászlós tábla. Ott kétféle mogyivaj is van: mogyidarabos és natúr. :-)
2012. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valaki megtudná mondani, meddig tart most a Lidl-ben az amerikai hét? Ha jövő szombaton megyek, akkor még lesz?
2012. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csütörtöktől az utánalévő hét csütörtökéig tart ez az amerikai hét, de általában ezeket a termékeket nagyon gyorsan elszokták kapkodni, szóval ha lesz is akkor már kevés lesz belőle addigra vagy hiányos lesz. De szokott lenni olyan is, hogy megmarad áru és olyankor még utána szokott lenni kitéve belőle.
2012. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most is amerikai hét van a Lidl-ben, úgyhogy vettem is.

Amúgy ezt mire lehet használni? Palacsintába?

2013. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-os. A palacsintához szerintem nem illik, mert sós. mi kenyérre kenve szoktuk enni.
2013. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!