Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szeretnek az amerikai...

Mit szeretnek az amerikai gyerekek a mogyoróvajkrémben?

Figyelt kérdés
Fél szelet lekváros fél szelet mogyoróvajas kenyérből csinálnak szendvicset és úgy eszik. Finom?

2012. febr. 10. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Finom, de az a mogyoróvaj nem a nutellaszerű cucc, teljesen más íze van, szerintem sokkal finomabb. Kinti ismerősöm hozott egyszer, azóta rendszeresen hozatok vele ha jön.
2012. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én pl. nem szeretem, de vannak sokan akik igen. Ízlések és pofonok.

Kínáltam amerikaiakat túrórudival, ők meg azt nem tudták megenni és nem értették, hogy hogy vagyunk képesek ezt lenyelni :D

2012. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Mert Amerikába ez nemzeti ételnek számít, ha jól tudom a polgárháború idején kezdték el csinálni a katonáknak, mert ugye a mogyoróba több energia van meg ezt is ették mert nem nagyon volt más. És persze ezt azért eszik mert ezt szokták meg, és tényleg nem az ami nálunk a nutela hanem földimogyoró van ledarálva ilyen vajas állagba és sós nem édes.

Egyébkén Magyarországon is kapható ilyen a Lidl-be igaz nem pont az az íze mint az igazi amcsinak de az is elég jó. Akinek meg van kint ismerőse amerikába és időnként hazajár hozasson vele mert az a tuti. Én amikor kint nyaraltam vagy 5 üveggel hoztam haza, igaz meg kellett fizetnem a vámot meg minden sz@rt mivel nem csak azt hoztam, de megérte.

2012. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom, mit szeretnek benne. Öcsém odáig van a nálunk kapható, nem édes mogyoróvajkrémért, szerintem az is borzasztó.

De hát ízlések és pofonok, aki ezen nőtt fel, az nyilván szereti.

2012. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Amerikában van ilyen kultusza, Hollandiában is mindenki Pindakaas-os szenyót eszik, egy kis sajttal és lekvárral, én sem értettem amíg nem ettem...azóta viszont még az elkészítését is megtanultam! és a házinál ugye nincs jobb...
2012. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszolótól kérdezném: elárulod az elkészítését? Írtad, hogy házilag is tudsz ilyet csinálni...
2012. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mogyoró vaj nem létezik! A vaj ugyanis, tejzsír!!
2018. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Létezik, mivel ez a neve :D

Neked mégis mi bajod? Minden mogyoróvajas kérdéshez odakommentelted ezt, hogy nem létezik. Hát megsúgom, hogy létezik :DD

2019. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!