Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg ilyenek az amerikai...

Tényleg ilyenek az amerikai gyerekek? :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Félreértés ne tessék, semmi bajom nincs az amerikaiakkal, csak furcsának tartom, hogy az ott élő gyerekeknek milyen szokásaik vannak.

-képzeletbeli barátok (persze nem minden gyereknek)

-fantáziálgatnak arról, hogy szörnyek vannak az ágy alatt meg a szekrényben (ez ihlette meg a Szörny Rt.-t)

-klubházuk van a fa tetején


2011. jún. 25. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok más gyerekre is igaz a világ legkülönbözőbb pontjain, bár klubházuk nem biztos, hogy van a fa tetején.
2011. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komolyan? Pl. Norvégiában is azt képzelik, hogy szörnyek tanyáznak a szobájukban? xD
2011. jún. 25. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Ez még magyarországon is így van.

Nagyon sok gyerek fél elaludni mert a szekrényben ott van a mumus meg stb... :D

2011. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
49%
Ezen mi a vicces te igénytelen? Legalább van fantáziájuk. Egyébként meg sok gyerek képzelhet ilyesmiket a világ számos egymástól távol eső pontján... Ugyan klubbházam nekem nem volt, de fából mi is építettünk anno kunyhót.
2011. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
35%
Szánalmas, hogy a sok magát 12 évesen felnőttnek tekintő idióta ezen röhög:D Nevetséges.
2011. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Tessék, itt vannak a magyarok is: [link]

És klubháza is szerintem minden normális gyereknek volt. Oké, nem feltétlen a fa tetején és nem feltétlen úgy megépítve, de nálunk pl. úgy nőttek bokrok az udvaron, hogy egy kényelmesen használható kis ház lett belőle, később meg a fatárolóból csináltunk kis házat. Nagymamámnál befoglaltuk a górét, másik nagymamámnál meg a fát. Ugyanaz, nem?

Minden gyerek ugyanolyan :)

2011. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még otthon is az egész házban csináltam bunkikat (így hivom azóta is még ha nem is helyes) takaróból meg hasonlókból. Játékokat raktam rá le ne essen, és a testvéremmel mindig bebujtunk oda. Kint is épitettünk egy nagy bunkit :P
2011. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez tényleg benne van minden gyerekbe, ha még nem maradtál le róla, próbáld ki(mármint, a "klubot").Én is szörnyeket képzeltem az ágy alá, szekrény mögé.Képzeletbeli barátom nem volt, de képzeletbeli gyerekeket tanítottam :D

Az én klubházam nagyanyám kertjében volt, száraz kukoricakóróból készült "sátorban" bujdostam előszeretettel, mindaddig , míg fel nem bukkant egy hívatlan klubtárs, egy diónyi nagyságú keresztespók.Jobbnak láttam, ha önként adom át neki a klubsátramat és többet vissza se megyek.

2011. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Legutolsó válaszadónak:

Úristen, egy keresztespók lépett be a klubodba engedély nélkül? Nem lehetett valami kellemes találkozás... engem ugyanis pont egy ekkora pók csípte meg a hátamat, ennek ellenére szeretem a pókokat.

Én sosem képzeltem el szörnyeket, mint más gyerekek, de ha az éjszaka kellős közepén ébredtem fel, hogy kimenjek WC-re, mindig azt "láttam" (vagyis képzeltem), hogy valami fekete pulikutyaszerűség mozog felém a közlekedőben. Egy haverom azt mondta, hogy van egy legenda arról, hogy egy fekete démonkutya terrorizálja az embereket. Akkor lehet, hogy én azt képzeltem el, pedig erről még nem is hallottam xD

2011. jún. 25. 22:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fekete párducom volt az ágy alatt, aki kimászott és fel akart falni mindig. Ezért légmentesen lezártam magam a takaróval és úgy mertem csak elaludni.

Lehet ez a fekete puli továbbfejlesztett változata... :D

2011. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!