Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek! Valakinek valami...

Mit tegyek! Valakinek valami jól bevált praktikája?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a konyhámból nem tudom kiűzni a molylepkéket. Már nem egyszer kitakarítottam a szekrény belsejét légmentesen lezártam minden alapanyagot( lisztet, prézlit, búzadarát...) Vettem molylepke írtót is,egy darabig működött, de ismét előjöttek.
2012. febr. 10. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen invázióm egyszer. egy hónap után meguntam és úgy döntöttem, hogy kidobok mindent (fájt is a szívem), még a fűszereket, leveskockát, lisztet, cukorot még a szódabikarbónát is, tényleg mindent (nem érdekelt az sem, hogy nyitva van vagy még bontatlan csomag...). Majd áttakarítottam a konyhát Cillit Bang-gel (ez volt otthon ekkor) töményen vizet nem használva. Hagytam egy órát majd teljesen még nem használt új ronggyal és sima langyosvízzel újra végig nyaltam mindent.

Macera, de nem jöttek vissza!

2012. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet, hogy végső elkeseredésemben ezt fogom tenni!
2012. febr. 10. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
lógas fel a sarkokba levendulát, nem bírják a szagát szinte semmilyen bogár, rovar
2012. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Levendula ez új dolog nekem.... köszönöm ezt kipróbálom! :-))
2012. febr. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!