Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Holnap reggel mit vigyek a...

Holnap reggel mit vigyek a suliba kaját, ha reggel 8-tól délután 3-ig benn leszek?

Figyelt kérdés

Kétszer szeretnék enni, most nincs itthon semmi, amiből csinálhatnék reggelit. A Sparba megyek, nem akarok péksütit, hanem valami kevésbé száraz egészségesebbet, ami ügye kész van, ott nem tudok csinálni semmit.


Köszi:)

19/L


2012. febr. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy kész szendvicset, bár azt sparba lehet, hogy nem kapni. pedig vannak jók, amiben zöldség is van, saláta. Nem tudom mivel mással laknál jól.. vehetsz 1 almát vagy banánt még
2012. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én általában 8-2-ig vagyok a suliban, és mindig szendvicset viszek.

Ha a Sparba mész, akkor.. hát, péksüti, kalács, esetleg joghurt kiflivel, más ötletem nagyon nincs.

2012. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reggeli: joghurt+kifli.

Ebéd: na ez attól függ, mekkora a Spar. Grillcsirke alkatrész és előre csomagolt saláta lenne a jó. Ha nem fogyisra vágysz, a francia saláta, kukorica saláta is jó. Ha kisebb a bolt, akkor két zsemle, bele vaj, felvágott, paprika. Kést is vigyél magaddal.

2012. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggeli: joghurt, kefir, sajt-, májkrém + pékáru

10 órai: gyümölcs

Ebéd: valami sali pékáruval

2012. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kaukázusi kefír, magvas/teljeskiőrlésű kifli

teljes kiőrlésű kifli+1 csomgas onka+1parika vagy retek

teljes kiőrlésű kifli+1 csomag mozzarella+1paprika

1-2alma, narancs, banán

tégelyes túró+magvaspárna

2012. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljes kiőrlésű kenyér, müzliszeletek, kekszek. Natúrjoghurt, túrókrém, sajt, tej, turmix. Tojáskrém, zöldségkrém, húskrém, májkrém.
márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!