Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten gyros, kebab, más...

Budapesten gyros, kebab, más ilyen kaja hol?

Figyelt kérdés

Frankfurtban, Kölnben kb. ezer forintból lehet enni egy kétkezes dönert. Jól lehet vele lakni, ott ez a természetes méret és tele van pakolva hússal! Ott a magyar gyros-osok nem élnének meg! Itthon hétszáz forint körül hitvány utánzatokat találtam! Három falat az egész, hideg, és szerintem azt a tál szószt - amikből rátesz - egy hónapra be is osztja a gyros-os. Camponánál és a Corvin mozinál inkább hagyjuk, Király utcai gyros-osnál (építkezéssel szemben a Gólyánál) nagyjából joghurtos káposztás pitát kaptam hatszázötvenért, az Astoriával szemben (Rákóczi út) van valami török kajálda, amit ott kapsz csavart sz@rt, az meg hét kilóért egy vicc.


Ötletek?


2012. febr. 16. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg otthon magadnak !!!
2012. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keletinél a thököly úton?
2012. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probáld meg : Szeráj - Víg szinházal szemben van !!!!
2012. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már sok helyen ettem gyrost Budapesten, de a legfinomabb a Mester u-ban van a zöldséges mellett.


Elég kiadós (ha tálban kérem elvitelre rizzsel, akkor 3. nap is azt eszem. Ja és a rizs hihetetlenül puha, de nem trutymós)

2012. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!