Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten hol a legfinomabb...

Budapesten hol a legfinomabb a gyros? Budapesten hol a legolcsóbb a gyros? Budapesten hol a legnagyobb adag a gyros? (pita, minegyikre külön választ légyikee)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Legfinomabb: József körúton a Baross u. és a József u. közötti részen a "GÖRÖG"-nél

Legnagyobb adag: u.a. legalábbis a gyrostál :-)

2010. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ott tényleg nagy adagot adnak, de viszont egy ici picit odébb a dohányban olcsóbb, és ott is naggyon finom!!! jam jam:D
2010. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Keletiben az arab f*szi adja a legfincsibb gyros-t az átjáróban a busz felé, a legolcsóbb a múltkor a westendben volt a la gondola fagyis mellett, asszem 450 HUF volt, a legnagyobb adagot (gyros tál) meg sztem szintén a westendben a hotdogos mellett adják a kaja részlegen. Ja, a legolcsóbb helyet, amit írtam, nem ajánlom, mert egyszer ettem ott gyrost és rossz volt az íze és találtam benne vlmi szőrszálat is, fujjj :S Ki is dobtam az első hari után.
2010. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban az Oktgogonon, a mexikóis melletti jön be!
2010. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gogo haminal nagyon finom a gyros, nekem az a kedvencem, pl ujpest kp-ban is van az uj polg. hiv mellett az istvan uton, van ket bode, asszem a hiv.hoz kozelebbiben aruljak de nem tudom biztosan. Nagyjabol 700 ft egy darab.
2010. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vígszínházzal szemben, a Szerájban. Nagyon finom, még sosem csalódtam benne. Nekem bőven sok az adag, amit adnak, sosem tudom megenni. És szerintem az ára is jó.
2010. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Móricz Zsigmond körtéren is van egy török gyorsétkezde,ott is szép egy adag a gyros!!;)
2010. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
őő szerintem a bosnyáktéren található egy viszonylag finom gyrosos (minden nap oda járok) a cba-val szemben a 32 es megállojával szemben...a legnagyobb csoda az hogy non-stop:D
2010. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Offthewall ***** válasza:
48%

Legfinomabb:Taverna Zorbas(mammut üzletközpont)

Taverna Andreas(kb. ugyanaz a belgrád rakpart 60 körül asszem de a szám nem tuti)

és Gyradiko a Római-partnál, királyok útja-pünkösdfürdő sarok.

A legolcsóbb: mivel a pita mindenhol 500-700 forint között van, ami testvérek között is csóró-barát ár,így nem értem a kérdést.(kivéve ha 1 darab zsemlét 1 szelet párizsival csinálsz magadnak, örülhetsz, hogy hugyos 500 forintba sem volt :D, és középosztálybeli vagyok most mondom!:D)

a legjobb ár/érték arány: Gyradiko, Szeráj(víg színházzal szemben)

Legnagyobb adag: egyértelmüen Istambul gyros büfé a Kolosy téren a villamosmegállónál.

Na mármost azt előrebocsátom, hogy a legtöbb helyen tulajdonképp pici só borssal rakják fel az előre fagyasztva előkészítve megkapott(ergo trehány :D) húst az ezzel fogalkozó cégektől, rendszerint szőröstül-bőröstül-mócsingostól style csirkecombból, ezért olyan a magyar gyros amilyen. Ha mindenáron szárnyas, akkor erősen fűszerezett pulykafelsőcombból, vagy csirkemell+csirkecomb filé bőr nélkül kombóból kéne csinálják, sok fűszerrel(bors, chili, só, oregano, görögszéna, kurkuma fokhagymapor stb. ízlés szerinti nagy adag keverékéből). Ez lenne 1 normális gyros.. Ilyet tapasztalataim szerint csak a Gyradikoban, Taverna Zorbasban, taverna andreasban, az üllői úti "magyarosított""" gyrosonál(van ott 1 arab is!) ill. az eurocenter emeleti görög gyorséttermében kapni..) (kivétel talán a Goldenhorn nevű, ha gyrosost nyitnátok :D)

2010. júl. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 venz válasza:
Kelenföldön a vasútállomásnál a PizzaKing 299 ft-os gyros-a verhetetlen. Kedves kiszolgálás, finom pita/tortilla. Viszont eddig a délis a legjobb, amit ettem, viszont az 399.
2018. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!