Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy hónapban egy főre az...

Egy hónapban egy főre az összes étkezést (reggeli, ebéd, vacsi, egyéb, gyümölcsök és sütik, kávé, palackos víz is, szóval minden) számolva mennyi pénzt költötök?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 23:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ha részleteiben leírnátok. Köszi.
2012. febr. 20. 23:08
 2/6 tetro ***** válasza:
88%
egy havi étkezést írjunk le részletesen, tételről-tételre árakkal együtt?
2012. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem iszom palackos vizet, se üdítőt, nem kávézom, csak teázom, az olcsóbb, de még így is elmegy 40 ezer forint kajára.

Igaz, szoktam sütit, csokit, néha csipszet is enni, amit nem kéne. :/

Meg nagyobb étkű is vagyok, mióta felszedtem vagy 15 kilót.

2012. febr. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tetro úgy értettem, hogy körülbelülre leírjátok, hogy 1 hónapban 30 üveg vizet isztok, ez x árú, minden héten 1 alkalommal húsételt esztek, a húsok összértéke így x forintra jön ki, ha köretet csináltok mellé az x forint, reggelire ha megesztek minden nap 10 deka felvágottat, akkor 30x10 deka ára, esetleg ha gyümölcsöt fogyasztotok 1 hónapban kb. mennyit, illetve kb. mennyi kenyeret.


Második választ köszönöm.

2012. febr. 21. 10:04
 5/6 anonim válasza:
100%

szia!


én együtt élek párommal, együtt tartunk fent egy házat.

én főzöm az ebédet, általában igyekszem "abból főzni ami van", vagy ha hazamegyek anyuékhoz akkor otthonról portyázok 1-2 napra kaját vagy mirelitet tudok elhozni. csak ha fáradtak vagyunk, akkor kávézunk, palackos víz helyett vízszűrőt vettünk (nem a csapra szerelhető), gyümit, zöldséget rendszeresen veszünk, azt is piacról, valamint felvágottakat is őstermelőtől. sütit gyakran veszünk az én jóvoltamból :) átlagosan főzési alapanyagokkal mindennel együtt kettőnknek 10 ezer, max 12-13 ezer ft / hét. azaz egy hónapba nagyon maximum 52 ezer ft. ebben benne van reggeli, ebéd, vacsora, nasi, gyümölcs, zöldség, minden. hetente 1x megeresztünk magunknak egy cukrászdát vagy kávézót. vagy sörözés haverokkal.


22/L

2012. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Havonta fejenként 30-35 ezer az étel.

Leírni nem tudom, de nagyétkűek vagyunk, és a párom miatt főleg húst eszünk (15 napon a munkahelyén eszik ingyen). Párom hetente egyszer kávézik, de nem itthon. Havi egyszer-kétszer veszünk süteményt. Palackos vizet csak nyáron veszünk. Üdítőből a sparos, tescos olcsót vesszük.

2012. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!