Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valami jó ötlet csirkemellből...

Valami jó ötlet csirkemellből fogyókúrára? És valami szénhidrátszegény köret hozzá?

Figyelt kérdés
Fogyózom, szóval valami kevés kalóriájú (800 kcal/nap), szénhidrátszegény elkészítési mód kellene, és hozzá köret tipp. Imádom a brokkolit, de nem tudok mindig azt enni. Mit lehet még enni hozzá, amiben nincs sok szénhidrát (max 20 g 1 napra).
2009. jún. 5. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
csirkemellett megpárolod a saját levében,max picike olivaolaj. teszel rá 1-2kanál kefírt. mellé pedig eszel főtt répát,összetörve pici vajjal,lesz olyan íze mint a krumpli pürének hiddel:) énis diétázom,dietetikus által összeálítottal.. és 5.hét után fogytam 8kilót!!!!!!wáááá!!!!
2009. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ananászos csirkemell
2009. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsö válaszolótól kérdezném,hogy milyen recepteket kaptál??El tudnád nekem esetleg küldeni??
2009. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ide leírom hátha valakinek még szüksége lesz rá :D mivel,hogy rajtam csak 10kiló felesleg van,amit 2-3 hónap akarok leadni,ezért 1300-1400 kalóriás étrendem van. Ami abból áll,hogy reggel teljeskiörlésű kenyér,felvágottal. Tízórai valami féle gyümölcs,lehetőleg nem banán de azt is szoktam :$:D Ebéd, ami van csak kevesebb,lehetőleg ne zsíros ételek..De inkább csirkehúst,tojást,sajtot,kefírt,könnyű ételeket,főzelékeket keményítővel ajánlják.Vagy valami zöldség leves.De én legtöbbször csirkemellett eszem,tudom hogy nem mindenkinek van rá keret..De szerencse,én faluban lakom,és van soksok csirkénk ;):D Uzsira, ami 3-4óra felé van,lehet enni zöldségeket párolva,főzve,vagy akárhogy..Itt is belefér,a tojás,kefír.. Ilyen zsírszegény dolgok :) (Amúgy, a LIDLben kapni nagyon finom mexikó zöldség keveréket!én azt szoktam főzni) Vacsira,mindenképp saláta(paradicsom,retek,paprika,uborka..) Valami fehérje félével,ami lehet akár felvágott,csirkehús..akármi.

Naponta,legalább 4szer egyél..deinkább 5ször

jo fogyásttt:D

2009. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi.Rajtam csak pár kg van,de sajna többnek látszik,megnyúlt a böröm szülés uán.
2009. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú..hát az nem éppen a legjobb. Igyál sok zöldteát:)Sok ismerősömnek szép lett tőle a bőre..(Eltünteni,a zsírt,a bőr alól(nem teljes mértékben..se elősegíti)és a narancsbőrt is ) :)
2009. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!