Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen hanar kerül ki a...

Milyen hanar kerül ki a frontin a szervezetemből és mit kell tegyek hogy minnél hamarabb kikerüljön?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 23:04
 1/3 anonim válasza:
Az a kérdés, hogy miért szedted a frontint, és mennyi ideig? Ezen kívül pedig, hogy mennyit szedtél belőle? Meg miért ilyen hirtelen? Azt mondják a leszokásnak is addig kell tartania, mint a rászokásnak. Szépen lassan fokozatosan.
2012. febr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Kb 6 hét.

[link]

Ajánlom figyelmedbe. A Frontin is benzodiazepam alapú hatóanyag, hiába mondják hogy nem okoz függőséget, bizony-bizony hogy okoz.

Feltétlenül kérj orvosi segítséget, mert habár pl. a rivotrilhoz képest a frontin jóval gyengébb, mégis különlegesen kellemetlen tünetekkel jár a leszokás.

Ez eltarthat kettő-hat hétig mire megszűnnek a tünetek teljesen. Hogy mióta szeded, fontos kérdés, a lényeg inkább az hogy mekkora dózist szedtél.

Ezt a sz*rt úgy írják mint a cukorkát, még a háziorvos is fel tudja írni és orrba-szájba ezt a hatóanyagot adják - Xanax, Frontin, Rivtoril - holott komoly mellékhatásokkal jár, és hosszú távon csak és kizárólag szünetekkel, más hatóanyag tartalmú gyógyszerekkel váltva lehet szedni.

Tudom miről beszélek, nekem azért adtak gyerek korom óta benzot, mert az EEG-m alapján "ebből még epilepszia is lehet" volt a diagnózis.

Ha gondolod, küldj privát üzenetet, szívesen tartom benned a lelket, szükséged lesz rá.

2012. febr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gyorsítani nem tudod a kiürülési folyamatot, megkérdeztem ezt anno én is a saját orvosomtól, azt mondta fölösleges ilyen kúrában gondolkodni - én anno folyadékdiétával akartam "kipucolni", mert ennek az anyagnak megvan a konkrét lebomlási ideje és amíg mondjuk a THC kimutatható a hajból is használat után viszonylag hosszú ideig, addig a benzo kb 4-6 hét alatt elvileg, teljesen kiürül.

Arra figyelj még, hogy ha esetleg továbbra is fennáll az alap probléma, amire szedted - van egy Buspiron hatóanyagú gyógyszer, amit ilyen esetben teljesen fölösleges íratni az orvossal, mert benzo után NEM hat!

Javaslom a természetes nyugtatókat, macskagyökér, citromfű.

2012. febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!