Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen hatással van valakire...

Milyen hatással van valakire egyetlen pohár bor, ha azt megelőzően sosem ivott alkoholt?

Figyelt kérdés
Jó a humorom, de a "próbáld ki és meglátod", "matt részeg leszel", ill. "lehányod a partneredet"-típusú válaszokat szeretném mellőzni:)) Köszi:)
2012. febr. 22. 10:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Felkészülnél rá? Akkor vagy ne idd üres gyomorra, vagy igyál előtte (és lehetőleg utána is) minél több vizet. Így talán kevésbé üt ki.
2012. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ja, és ha lassan kortyolgatom, és akár fél órán át sem iszom meg a pohár tartalmát?
2012. febr. 22. 10:34
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

Egyél hozzá valamennyi sajtot pl. az finom, és jó is.


Egy pohártól (1-1,5 deci) még akkor sem állsz fejre, ha még sose ittál. Valószínűleg a könnyű szédülés, oldott hangulat, jókedv fog bekövetkezni. (Én többéves teljes alkoholhiány után ennyit éreztem egy pohár bortól, 50 kilós huszonéves nőként.) Annyira nem hatott erősen, hogy ne tudtam volna tökéletesen kontrollálni, mit mondok, teszek. (Mondjuk autót nem vezetnék utána. :))

2012. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Igen, ha lassan iszod, akkor is kevésbé erős a hatása. De ne izgulj miatta.


Gondolj bele, egy testesebb bor mondjuk 14% alkoholtartalmú. Ha kisebb pohárral iszol, mondjuk 1 decit, abban kb. annyi az alkohol, mint mondjuk 3 konyakmeggyben...

2012. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Nah igen azért mindenképp kajálj előtte vagy iszogatás közben. Egy szendvicset csinálj vagy vegyél sztem azért az nem egy lehetetlen dolog.


A másik meg az alkohol ahogy valaki előzőleg mondta sok mindentől függ. Hogy milyen "fitt" vagy mennyit kajáltál, testsúlyodtól stb. Mert őszintén ha részegen is normálisan viselkedsz amit még most nem tudsz akkor csak ha televedeled magad akkor van gond.


De az jó ötlet hogy lassan igyál.

Én kifejezetten szeretek csajokkal elmenni inni fiú létemre bár sokszor melegnek néznek de imádom hogy én megiszok 2 üveggel és kezdem jól érezni magam a vékony csaj ismerőseim meg 2 pohár után már mosolyognak :D

2012. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi Palm a korrekt választ.
2012. febr. 22. 10:39
 17/27 anonim ***** válasza:
Ja és ha van lehetőséged választani, ne indíts valami nagyon komoly vörösborral, inkább egy könnyebb rozé vagy fehér. Azoknak az alkoholtartalma is kisebb, és valahogy nem "üt" meg annyira.
2012. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Huh, még valami: válassz minőséget! Tényleg! Megéri.
2012. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
55%
Mi lenne ha meginnál egy üveggel és utána megtudod. Itt írogatsz baromságokat ahelyett, hogy lemennél a közértbe vennél egy üveggel és kipróbálnád. Honnan a túróból fogja megmondani neked egy vadidegen mit bírsz ki és mit nem? Függ a korodtól, súlyodtól stb. Igyál és megtudod!
2012. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Barom!
2012. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!