Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a házi...

Miért van az, hogy a házi tejtől semmi bajom, a bolti tejektől meg előjönnek a mindenhol leírt és ismert gondok (nyákképződés, bőrproblémák stb. )?

Figyelt kérdés
A házi tejnél semmi negatívat nem tapasztaltam....sőt, úgy vettem észre, hogy nagyon jót tett az emésztésemnek és az erőnlétemnek. Nagyon vékony vagyok és végre fel tudtam vele szedni pár kilót. Mit csinálhatnak a boltival amitől teljesen haszontalan, sőt..káros lesz?
2012. febr. 24. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenfélével kezelik őket. Én is csak házitejet iszom és csak házitejfölt,túrót veszek.
2012. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kitudja. Bármit beletehetnek, mint ahogy meg is teszik minden mással is :S

Nem is lehet összehasonlítani a házi tejjel, én is azt imádom, még leszűrni se szoktam, a tetején úszkáló tejszínt is imádom. :D

2012. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

"Mindenfélével kezelik őket"


Pasztőrözik homogenizálják beállítják a zsírtartalmat.Semmiféle anyagot nem tesznek hozzá!A világon sokszáz millióan isznak kezelt tejet és semmi bajuk nincs tőle!Miért kell állítani hogy káros?

2012. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem szórakozásból pasztőrözik a tejet azt tudni kéne!
2012. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Basszus...én nem azt mondtam, h fogalmam sincs miért pasztörizálják és kezelik...természetes, h evvel sok káros bacit ki tudnak ölni belőle és így veszélytelen. De én mégis rosszul vagyok a boltitól és nem értem, h miért. Szerintem az lehet a baj, h a hasznos mikroorganizmusok, bacik is kihalnak a pasztőrözött tejből, így nem úgy "dolgozik" a szervezetben ahogy kell. Tudom, h elméletben egészségesebb a bolti, mert biztonnságos stb....de a tapasztalataim mást mutatnak sajnos. Én nem bírom a boltit. Sztem a legtöbb embernek is csak a boltival van baja és azt hiszi, h úgy amblokk a tej a hibás. A másik meg az, h az ízük is iszonyatosan különbözik.
2012. febr. 24. 18:41
 6/8 anonim válasza:
Nekem is "tejallergiám" volt de mióta házitejet iszom - voilá! - nincs semmi panasz
2012. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A másik meg az, h az ízük is iszonyatosan különbözik."


Már miért ne különbözne? A zsírtartalma csökkentve lett abból tejszínt csinálnak.Így nem kell több liter tejet megvenni ha csak tejszín kell valakinek.Hogyan lenne egy 1,5%-os tejnek olyan íze mint egy 3,5-esnek?

2012. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta h a boltiból az 1,5-öst iszom? Vagy te csak azt ismered? Boltiból is a 3,5-öst szoktam venni, de ha az éppen nincs, akkor a 2,8-ast. De a 3,5-ösnek is teljesen más az íze, mint az igazi házi tejnek. Persze ezt is meg tudjál magyarázni, h karamellizálódik a tejcukor és ezért lesz más íze...de a házi tej otthoni forralásánál is ez történne...és mégsem olyan az íz.
2012. febr. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!