Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 X szeletes tortánál 600 ft...

1 X szeletes tortánál 600 ft a diabetikus felár a cukrászdában, akkor 1 szeletnél?

Figyelt kérdés
Gondolom nem tesznek rá 600 forintot egy 150 forintos sütire :D
2012. febr. 26. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

az 1 X szeletes tortát nem tudtam hogy értelmezni :)

de szerintem /torta van az a felár és akkor nyilván csak egy méretben készítenek diabetikus tortákat, pl. 16 szeleteseket, már csak az árképzés egyszerűsége miatt is

2012. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmezem, hogy ha 2000 Ft egy tízszeletes torta, akkor a diabetikus - az édesítő, liszt miatt - 2600, és ha kérsz egy szeletet, akkor 260 forintért adják.
2012. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is valahogy így gondolkodtam csak megerősítésre vágytam :D
2012. febr. 26. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
első voltam, ezt akartam mondani én is :D
2012. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egy szeletet fogsz kapni. Ha egy egész tortát lesütnek diabetikus édesítővel, akkor ráraknak felárat, de egy szeletet nem valószínű, hogy fogsz kapni, mert alapból nem tartanak diabetikus süteményeket. (a nagyobb cukrászdáktól eltekintve talán)
2012. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó: de hát fel tudják szeletelni azt a tortát O.o

ha árulják, akkor megéri nekik

2012. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de sok cukrászda csak rendelésre csinál diabetikus tortákat, alapból nem tartanak.
2012. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igazad van :)
2012. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A városközpontban, a felkapott cukrászdák kiszolgálják a vásárlói igényt. Nem marad a nyakukon semmi, mert nálunk legalább is 5 után kedvezménnyel árusítják ki a maradékot. Még sorban is állnak. Persze ahova ritkán esik be vendég, ott nem kockáztatnak. Bár ma fontos egy kereskedőnek, hogy visszatérjenek hozzá.
2012. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!