Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az lehet hogy hánynom kell ha...

Az lehet hogy hánynom kell ha meglátok mekdonálcos kaját?

Figyelt kérdés

Régen szerettem a hamburgereket, krumplit stb., De megnéztem pár filmet (pl http://www.youtube.com/watch?v=DqJjwfQNyXM&feature=youtu.be), és azt is hogy mi van bennük (magyarán a fele szó szerint műanyag).

Lassan másfél éve közelébe sem mentem mc donaldsnak, és még a gondolattól is irtózok hogy beleharapjak egy "világító" hamburgerbe!

Ennek ellenére nem vagyok vegetáriánus (Sőt!), sok húst eszem (nem ketreces tartásból, meg hasonlók).

Lehet hogy a szervezetem pszihésen elhitte hogy rossz a mekis kaja, és direkt nem kívánja?



2012. márc. 2. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Megundorodtál tőle, mert megtudtad, miket tartalmaz. Örülj neki. Mi a kérdés?
2012. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Lehet hogy a szervezetem pszihésen elhitte hogy rossz a mekis kaja, és direkt nem kívánja?"


Ez lenne a kérdés. Mármint hogy nem kell kicsit sem "küzdenem", meg visszatartani magamat...

2012. márc. 2. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2012. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elnézést de le írhattad volna hogy sokkoló videó!

mindjárt megszakadok a sírástól

2012. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy a szervezetem pszihésen elhitte hogy rossz a mekis kaja, és direkt nem kívánja?"


Te magad jöttél rá, hogy mekkora undormány, és ha rágondolsz, felfordul a gyomrod. Ennyi.

2012. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szervezeted azt kívánja, ami jó neki. Eddig megcsalt a szemed, azt hitted, finom husikát látsz, azért kívántad. Most persze hoyg nem kívánod, mert már tudod, mi az.Nme finom husi.

Én is eg yideje így vagyok. A bolt polcainál - a régen szeretett kaják mellett - eg yhang mondogatja a fülembe" nem ehető, nem élelmiszer" és tényleg nem annak látom, hanem vegyszernek, hónapok óta dobozban sínylődő ételnek - annak, ami. Ma már a finom friss dolgok csábítanak. Az élő dolgok.

2012. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elnézést, tényleg oda kellett volna írnom... köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 2. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:

ezzel semmi gond, csak magadnak teszel jot. én nem láttam még a videot, de nem eszek megkiben. tudom hogy müanyag, de nem ez a fő oka.

imádom a hambikat, de nem a mekiset. az két harapás, meg egy gusztustalan uborka. inkább veszek máshol (bár ritkán), ahol rendes nagy hambi van, tele zöldséggel. sültkrumplit otthon is lehet, bár nem szokok csak azért csinálni. ha eszek akkor rendeset, nem csak krumplit.


ezzel csak magadnak teszel jot.


22/l

2012. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

majdnem telibehánytam a laptopot :D :D :D

(ovo-lakto vegetáriánusvagyok) :D :D uramisten :|

amugy normális. nem ítélem el azt, aki húst eszik, mert nincs jogom hozzá. de szerintem nem csak a mekis kajában van műanyag... :/ az a baj :/

2012. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!