Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szín illik hozzá?

Milyen szín illik hozzá?

Figyelt kérdés
rózsaszín a szoba alja 1 méterig.közepes rózsaszín nem világos de nem sötét.ehhez kéne nekem felülre egy másik szín.a nagyon világos jó lenne csak nem szeretnék teljesen lány lakást mert férjem is van.így valami semleges de szép szín kéne.linkelni nem tudom.ha tudna valaki linkelni megköszönném.
2010. szept. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

bézs, vagy fehér.

de rózsaszín szoba 18 felett sztem indokolatlan, pláne, hogy már férjed is van.

2010. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
így sikerült.
2010. szept. 24. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy baráti családnál a nappalijukban láttam fukszia színű falat és bézs vagy natúr színű függönyt volt hozzá,nagyon jól nézett ki,tehát esetleg valami hasonló színt lehetne használni.


fukszia: [link]

bézs: [link]

2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Hát szerintem jól lehet kombinálni!

Jól mutatna szerintem a rózsaszín-fehér, a rózsaszín-bézs, a rózsaszín-világoskék, a rózsaszín-zöld [valamilyen közepes zöld, mert a világossal túl élénk lenne az egész, a sötéttel meg lehangoló], vagy a rózsaszín-barna [középbarna] =)

2010. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fehérre festeném az 1 m feletti részt, a két színt tapéta dekor csíkkal elválasztanám (talán a lila valamelyik árnyalatával) és a fehérre festett falrészt dekorálnám rózsaszínnel. Ez lehet rózsaszín színvilágú kép, képkeret, rózsaszín keretű tükör stb. Illetve a szoba többi részébe a tapéta dekorcsík színével megegyező kaspóba virágokat tennék. A bútorod, szőnyeget szintén lilás vagy rózsaszínes árnyalatú lehetne, fehér függöny és lila dekor függöny.

Nagyon el tudom képzelni, de nem tudom, a párod mit szólna hozzá.

2010. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!