Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnál ajánlani valami nagyon...

Tudnál ajánlani valami nagyon finomat a mekiben?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok, nagyon kívánós:) Most a mekibe mennék enni de nem tudom mit. Valami nagy menüt szeretnék, nem sajtburger menüt:D Mondjatok finomat, meg hogy mi van a menüben, meg árat:) köszi:)
2012. márc. 6. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szívem szerint azt mondanám, hogy ha kismama vagy, akkor ne egyék mekis kaját, mert nem tápláló, tele van tartósítószerrel, nem természetes stb.

DE terhesen én BigMac menüt kívántam. Az finom, jó nagy, adnak hozzá fél liter italt és nagy krumplit! + megeszel egy fagyit vagy egy pitét, attól tuti, hogy jól laksz kb. fél órára!

2012. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ára azt hiszem olyan 1500 körül van a menünek, a fagyi meg a pite 350 körül van!
2012. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Közepes menük 1260Ft-ba, a nagyok 1380Ft-ba kerülnek, plusz-mínusz 20-40Ft eltéréssel, attól függően, melyik étteremben vásárolsz. Megint van két új szendvics, az ezekkel összeállítható menük 100-200Ft-tal drágábbak ennél.

Új desszertek is vannak, csokis-mogyorós fánk pudinggal töltve 390Ft, csokis-kókuszos pite 300Ft.

És akkor valami finom... ha veszel menüt, javaslom a nagyobbat, van hozzá ilyen rácsos, fűszeres krumpli, az elég jó, és isteni finom a hozzá kérhető tejfölös szósz is. Az új desszertek is finomak, bár az én abszolút kedvencem a dupla öntetes karamell fagyi. :D A szendvics pedig attól függ, Te milyen húst szeretsz/kívánsz éppen.


Mekiben dolgozom, ha van még kérdésed, szívesen válaszolok. :)

És sok boldogságot a kisbabához! :)

2012. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:))
2012. márc. 6. 09:51
 5/6 anonim válasza:
Én is a Big Mac-et ajánlom, szerintem az a legfinomabb. Én ha nagy ritkán eszek Mekibe, akkor mindig azt eszem.:D Ha meg nagy adagot kérsz, akkor menü pluszt kérjél.
2012. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
A finom meg a meki egy mondatban eleve paradox.
2012. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!