Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olcsó ketchup-ok közül melyik...

Olcsó ketchup-ok közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés
budgetosat kostoltam, de nem volt finom Tescos? Pennys? vagy van ami ehetőbb, és nem 500ön felül van?
2012. márc. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Cigin, kávén, óvszeren és kecsapon nem spórolunk. Nincs ehető álkecsap. Öntheted alefolyóba, nem ehető. Én legalábbis nem találtam még. Sajnos kecsapból meg kell venni a drágát - de ráöntheted bármilyne olcsó kajára.
2012. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A spáros! nem a budgetes, hanem a sima spáros.
2012. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az is majd 400 forint ha jol tudom. de még mindig olcsobb. Globus és univer izlett nekem eddig, csak most nem engedhetem meg magamnak.
2012. márc. 11. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
A minap vettem a Tescoban, Oak Lane a neve (cseh) 900 gr, 250 Ft körüli áron, Egészen elfogadható az íze és az állaga is. Nem folyós, jól fűszerezett.
2012. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a globus a legfinomabb, de mivel olcsót kérdeztél, ezért szerintem próbáld ki az aro-sat,500g 240ft kb. vagy ha nem baj hogy picit édes (én ezt szeretem :)) akkor próbáld ki az aldisat, nagy, 1kg :D
2012. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elég durva lehet a helyzet. olvasom, hogy nem engedheti meg magának a drágább kecsapot. szomorú, hogy az a 100-200ft pluszt is megérzik az emberek.
2012. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyébként aro-sat hol lehet kapni?


utolsonak: igen, sajnos ilyen világ van manapság. Nem a 200 forint sok, hanem összesen ha nézem. veszek olcsobb ketchupot, olcsobb felvágottat, olcsobb konzervet..... Ha ha havi bevásárlásbol csak mindenből 80-90 ft-vel az olcsobbat veszem honap végén kijön a megmaradt pénz. ketchupnál meg a 200 ft bol már veszek egy kenyeret.

2012. márc. 12. 13:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Vettem Lidl-ben Pausa ketchupot, 1000g volt 299. féltem hogy ehetetlen lesz....de nagyon finom. nem hittem volna hogy ezt fogom mondani. nem tul édes, de nem is savanyú. tényleg finom, aki olcsobbat akar az probálja ki.
2012. márc. 12. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat az Oak Lane-re a teszkóból, egész ehető volt, pedig én ki nem állhatom a ketchupot. :D
2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!