Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kőrösi ketchup tartalmaz...

Kőrösi ketchup tartalmaz egészségre káros anyagokat?

Figyelt kérdés
Elolvastam a címkét de nem igazán tűnik fel számomra olyan káros adalék anyag mint a többi ketchupban.

2012. febr. 13. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az a kedvenc ketchupom :D De nem hiszem, hogy sokkal egészségesebb lenne a többinél. Honnan jött a kérdés?
2012. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy mindig azt veszünk, és jóval olcsóbb mint a globus meg univeres.
2012. febr. 13. 21:35
 3/25 anonim ***** válasza:
Há, tudom. Szerintem megéri
2012. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
a médiában minden h*lyeséget kitalálnak mindenről, ha hhiszel annak amit hallasz a tv-ben, az már régen rossz....
2012. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

Milyen káros anyagot tartalmazna egy paradicsomszósz?Miért van ez a károsanyag hisztéria?Miért van az hogy olyanok keltik a hisztériát akik tök nem értenek a kémiához? Az internet tele van kémiailag totálkáros emberek szemét irományaival amikből ordít a kémiai hozzá nem értés.Nem a kérdezőről van szó!

Élelmiszervegyész

2012. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Azért tegyük hozzá hogy mondjuk a bolti tej nem csak ízében tér el a házi bociból származó tejtől, és az tény h köze nincs a bocihoz. Na már most egy paraszt ember azt feltételezi h ez a kémiailag előállított "műanyag" nem egészséges.


Lehet hogy a médiának is köze van a dologhoz, de ettől még a kémiailag előállított ízfokozók stb.. nem hinném h az egészséges és természetes dolgokhoz közel állnak.

2012. febr. 13. 22:01
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

"bolti tej nem csak ízében tér el a házi bociból származó tejtől, és az tény h köze nincs a bocihoz."


És ezt honnan veszed? Összekevered a tej kezelését módosítását valamiféle műtej előállítással!Ha a tejet úgy csinálnák mesterségesen van fogalmad mennyibe kerülne egy liter? Azt írod nem tűnik fel neked káros anyag a ketchupban, honnan tudod? Ha a tejről ilyen képtelenséget állítasz akkor ahhoz értesz? Nincs gyártott tej! A tejgyárat tehénnek hívják a boci nem adhat tejet a tehén is csak ellés után!Pedig én nem laktam falun soha.

Élelmiszervegyész

2012. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Tisztelt élelmiszervegyész!


Nem OFF-olunk, mert azt nem szabad.

2012. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

"Azért tegyük hozzá hogy mondjuk a bolti tej nem csak ízében tér el a házi bociból származó tejtől, és az tény h köze nincs a bocihoz."

Szokásos baromság, amikor a butaság kitartással és habzó szájjal párosul.

2012. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

bármelyik márkát nézzük,szetmét mind!!! - lehet oltani! - ha megfigyeled,szemeteket kajál a nép úgy nagyátlagban...


tisztelet a TÉNYLEG egészségesen táplálkozóknak és nem azoknak,akik úgy vélik - pl. a jóreggelt baromságaikkal és hasonlókkal - h mekkora ászok...méghogy egészséges...bla-bla

2012. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!