Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan marha drága a marha?

Miért olyan marha drága a marha?

Figyelt kérdés
Természetesen a marhahúsra gondolok. Tegnap láttam multiban (ahol elvileg olcsóbbnak kéne lennie) marha combot, és 2699.- volt kilója. Hát nem abból készült a pöri... Szoktam hentesnél is nézni (néha venni is) de ott is húzós. Azon filóztam hogy miért drágább mint a malachús? Jóval drágább, hiszen ha ezt az árat nézem duplája a malac combnak. Sok van marhából, nagy is, kint legel, a malac meg eszi a sok drága tápot...
2012. márc. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert kisebb rá a kereslet, és így drágán adják h leszen rajta haszon
2012. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magyarok jobban a baromfiakat eszik tehát csirke , pulyka , kacsa.A marha és a sertés drágább mivel kisebb rájuk a kereslet.
2012. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb lenne a kereslet, ha nem lenne ilyen drága, én is ijedten tettem vissza a pultra a marhahúst, amikor megláttam mennyibe kerül egy pici tálcán levő darab.
2012. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt csak gondolod, hogy kint legel. az a milka tehén. ugyanúgy tolják neki tápot.
2012. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!