Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tv-shopban...

Mi a különbség a tv-shopban kapható marha drága leg magic és a neten rendelhető leg trainer között? Mert nekem úgy tűnik, hogy csak a matricázásban és az árban különböznek (az utóbbiban nagyon).

Figyelt kérdés
és ha azt vesszük, hogy a tv-shopban szart adnak jó sokért...
2012. márc. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a különbség, de a hasonlóság az, hogy egyik sem hatásos. Inkább szobabicaj, ellipszis tréner, ugrókötelezés, kocogás. Ezek többet érnek.:)
2012. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon semmiben szar mind a kettő nem jó semmire
2012. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végre valamiben egyetértünk.:)
2012. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én sem azért kérdeztem mert venni akarok, csak szembejött velem a neten és láttam, hogy ezen veszekednek

"a trainer egy olcsó, gagyi, szar, fos és én megvettem a magic-et és az a tuti" (hát aki megvette annyiért el is hiszem, hogy próbálja még magának is bemesélni...)

mindegyik egy sínen guruló csúszkapár...semmi más...de javítsatok ki ha tévednék

2012. márc. 12. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz, nem sokat ér.
2012. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!