Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a cukrászdá...

Mit lehet tenni ha a cukrászdában rendelt torta nem ízlik, egyszerűen bűn rossz? Vissza lehet vinni, ki kell hogy cseréljék, vagy az árát visszaadni? Vanilin cukrászdáról van szó!

Figyelt kérdés

2éves kislányomnak rendeltünk egy eperkrémes,tejszínes tortát,a tetején micimackós képpel.

Nekem már az nem tetszett,hogy az oldalába műanyag szalagokat tűzdeltek,olyat amilyet a virágcsokroknál használnak. A kép alig látszott a tetején. De gondoltam azért finom lesz,hát tévedtem! A torta olyan édes volt hogy a lányom nem is volt hajlandó enni belőle. Mintha sima kristálycukrot ennék,egy kis eper aromával. Eperdarabokat,meg hiába kerestem! A külső tejszínhab réteg,meg száraz volt és össze-vissza tört mikor belevágtam. Szerintem nem is tejszín volt az,mert nagyon lehetett érezni a tojás ízt.

Ezt a tömör gyönyör,"csupán" 7000ftba került,de a képen olyan jól nézett ki! Gondoltam a gyerekem meg ennyit megér,hát nagyon ráfaragtam!

Életemben elég sok cukrászsütit ettem már de ilyen rosszat még nem!



2012. márc. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér, hívd fel őket!
2012. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjam el hogy nem ízlett a torta? Vagy vigyem vissza a maradékot,hogy kóstolják meg? A férjem azért evett belőle,ő nagyon édesszájú,és neki majdnem mindegy!
2012. márc. 13. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

attól is függ, hogy mennyit fogyasztottatok el belőle. ha csak egy szeletet, amiből megállapítható volt már, hogy pocsék, akkor szerintem is van még reklamálási lehetőseg. de ha felét megettétek, akkor szerintem nincs esély.

helyedben én is most rögtön szólnék nekik, és , ha lehet visszavinném. legalább valami más finomsággal kárpótoljanak, ha pénzt nem is adnak vissza.

2012. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt már hasonló helyzetben valaki?
2012. márc. 13. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd el, amit ide is leírtál. kevés az eper, csupa cukor, tejszínhab helyett töredező tojáshab stb..
2012. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én már küldtem vissza, de azért az más helyzet volt. rendeltem rendezvényre 120 db piramiscsúcs tortát (az a kúp alakú) és kihoztak valami förtelmes 120 db macskatrottyot. át sem vettem, azonnal telefonáltam, hogy

ez undorító, és visszaküldöm.

szerencsére még időben voltunk, és küldtek helyette 120 db normális tortaszeletet.

2012. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát...lehet nekem is ezt kellett volna,még ott kifejezni a nemtetszésemet! De azt nem tudhattam hogy még sz@r is lesz!
2012. márc. 13. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
én mindenképp reklamálnék!!tudod,ez egy szolgáltatás,amiért fizettél (nem is keveset)akkor kifogástalan árut kell kapnod!nem kell ott verni az asztalt,de szólni kell,hogy ez nem sikerült..aztán ha esetleg nekik áll feljebb akkor lehet kicsit stílust váltani,és kicseréltetni,vagy helyette abban az értékben adjanak süteményt vagy egy másik tortát.Ha normálisak,ezt maguktól fel fogják ajánlani!
2012. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!