Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A natúr joghurtnak tényleg...

A natúr joghurtnak tényleg ilyen savanyúnak kell lennie? Eddig mindig csak gyümölcsjoghurtot vettem, illetve kefirt, de most úgy döntöttem, hogy megkóstolom a natúr joghurtot. Mindegyik egyformán ilyen "rossz"?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A natúr joghurt savanyú.
2012. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. :)
2012. márc. 7. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, savanyú. Tegyél bele házi cukros gyümölcslekvárt, vagy friss gyümölcsöket, és nagyon finom gyümölcsjoghurtot kapsz. Én nem is nagyon veszek már ízesített joghurtokat.
2012. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki fogom próbálni!!!
2012. márc. 7. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Actíviát szoktam venni, nekem az nem tűnik túl savanyúnak, de tehetsz bele kis mézet, és müzlit, vagy gyümölcsöt, vagy kukoricapelyhet.
2012. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. márc. 7. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Én magam készítek joghurtot. Veszek egy Bakony natúr élőflórás (ez fontos) joghurtot és egy liter 2,8 %-os zacskós, nem hőkezelt tejet. A tejet felmelegítem fürdővíz melegségűre és belekeverek 2 evőkanál joghurtot. Lefedem, bebugyolálom meleg kendőkbe és 6 óra múlva kész a joghurt, mehet a hűtőbe, lehet enni.
2012. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, és tényleg savanykás kicsit de rakj bele gyümölcsöt, házi lekvárt, mézet, nem lehet összehasonlítani a boltival az ízét.
2012. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Ment a zöld kéz, és ki is fogom próbálni. :)
2012. márc. 11. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!