Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Szép kártyát elfogják e...

B.né Reni kérdése:

A Szép kártyát elfogják e fogadni CBA, COOP. Stb. üzletekben is? Elvileg csak meleg konyhás étkeztetésre lehet majd levásárolni, de a neten olvastam az előbbiről is. Igaz előbb hoznak be valami új dolgot, minthogy kidolgozzák rendesen.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A SZÉP Kártyát nem lehet boltban levásárolni. Étteremben, welness helyeken, pizzériákban elfogadják. És ételfutár szolgáltatók is. Ha boltban vásárolni szeretnél arra csak az Erzsébet utalvány alkalmas. Már ahol elfogadják. A Sparban egyelőre nem.
2012. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 M_M ***** válasza:

Elfogadják már jó pár CBA-ban: [link]


De a pontos helyeket a www.otpszepkartya.hu-n lehet megtalálni a kereső alapján. Pesten ahogy néztem kb 10 CBA-ban már elfogadják.

2012. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én már kétszer fizettem vele egy bp-i CBA-ban.

Harmadszor ugyanott nem fogadta el a rendszer.


A pénztáros szerint le van tiltva, vagy nincs fedezete.

Egyik sem felel meg a valóságnak.

Választhattam, hogy visszarakom az árut, ahonnan elvettem, vagy fizetek "rendes" pénzzel. Fizettem, de ha előre tudom, hogy nem fogadják el a kártyát, másik boltban vásároltam volna, olcsóbban.

Remélem, nem általános, hogy becsalogatják a vevőt a kártya elfogadásának hirdetésével, utána meg az történik, ami velem.

2012. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!