Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mcdonaldsban kóstolta már...

Mcdonaldsban kóstolta már valaki a csirkemell csíkokat vagy a sajtos baconos falatokat?

Figyelt kérdés
miylen az ízük, csirkemell csíkokhoz milyen szószt adnak például

2012. márc. 13. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A sajtos baconos falatokat kóstoltam. Finom, de semmi extra. Tehát nem éreztem olyan ízorgiát, ami miatt mégegyszer megvenném.
2012. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bacont mennyire lehet benne érezni ?
2012. márc. 13. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább a sajt a domináns benne, mintsem a bacon.
2012. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párom evett hétvégén csirkemell csíkokat, olyan szószt adnak hozzá amilyet kérsz(ő barbecue-vel ette). Megkóstoltam az övét, tök íztelen volt, nekem igazából a Chicken mcnuggets se ízlik, ez se, kb ugyanolyan semmi íze nincs.
2012. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 14. 22:38
 6/7 anonim válasza:
Szia, egy párszor már ettem mindkettőt, mivel ott dolgozom. Nagyon finom szerintem mind2, bár egy adag baconos 4db összesen, ami sztem elég kevés. A csirkemellcsíkok is finomak, bár azt sztem bárki megtudná csinálni, nincs különleges íze.
2012. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sajtos baconos falatok nagyon finomak! Én imádom! :)

A csirkemell csíkokat még nem kóstoltam mert amikor akartam akkor már nem volt kapható, sajnos. De ha majd megint lesz akkor azt is ki fogom próbálni! :)

A sajtfalatokat mindig veszem ha van, csak kár, hogy olyan keveset adnak. Bár én vettem már úgy, hogy két adag sajtfalat egy kis krumpli meg egy nagy cola hozzá és elteltem tőle és nagyon nagyon finom volt! :)

Várom már, hogy újra legyen sajtfalat a mekikben! :) :D

2012. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!