Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak meg?

Hogyan hízzak meg?

Figyelt kérdés
Nem, hízok, pedig eszek rendesen. Idegesítő, hogy mindenki nézi, hogy mennyit eszem - Biztos anorexiás...- Hízni akarok! :)
2012. márc. 21. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gondban vagyok, de már hízásnak indultam. :)


Kezdésnek nem árt, ha neten keresel kalóriatáblázatot. Ebből sok minden kiderül - miből érdemes többet enni, vagy egyáltalán beiktatni az étrendedbe.

Sokszor kell enni - ha nem is degeszre tömni magad(az hiányzik, hogy visszajöjjön...) de mindig rágcsálni valamit. Reggelivel kezdd a napot, már csak azért is, mert ettől kitágul az éjjel összébbszűkült gyomrod, és napközben is több kaját kívánsz.

Ha konkrétan nem is vagy éhes, trükközhetsz: képes receptek nézegetésével, közben egy kis mézbe mártott dió falatozásával. (az olajos magvakban rengeteg a kalória)


Fontos, hogy egészséges maradj: csinálhatsz gyümölcssalátát, megspékelve mézzel, olajos magvakkal, csokidarabokkal.

Inni se mindig vizet, hanem gyümölcsleveket, kakaót érdemes. Vagy sört :D

Mindent mindennel dúsíts: krumplipürét tejföllel, margarinnal, szenyába több felvágott... esetleg több szenya... :D

Mindig legyen desszert. Ajánlom a gesztenyepürét jó sok tejszínhabbal, például. Csokiknál is nézd, melyik tartalmaz több kalóriát.

Este, lefekvés előtt is majszolhatsz még valamit, megengedett.


Mozogj: étvágyat csinál, izmot, meg egészséget.


Amit nem árt tudni: az izom többet nyom, mint a zsír. Most elsősorben nem árt, ha a 'zsírosodásra' mész rá, el

hízni úgysem fogsz. Majd mikor már kellőképpen összeszedted magad, akkor kezdhetsz "gyúrni" - akkor a mérleg is többet fog mutatni. :)


Sok sikert!

2012. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!