Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet még valahol kapni...

Lehet még valahol kapni robbanócukros Milkát?

Figyelt kérdés
Mindenhol szoktam nézni, de sehol sem találok..
2012. márc. 22. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert csak limitált széria volt nem került teljesen sorozat gyártásra. Egyébként a kisebb üzletekbe vagy a 100 Ft-os boltokban keresd hátha ott lesz még. Én ilyen helyeken találok erős paprikásat.
2012. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nálunk a kisboltban van :-)
2012. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a húsvéti tesco újságban is van valami milka akció, ott ott van a felsorolásban:D
2012. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most megint lehet kapni (Tescoba most tuti van)
2012. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a múltkor Káposztásmegyeren,a kisboltban láttam...Bár ezzel sajnos gondolom,nem sokat segítettem.Elvileg tehát itt-ott ahol megmaradt,főleg kisebb boltokban,lehet még találni,ha szerencséd van.Én a foci eb-re(vagy vb?full nem értek hozzá)limitált szériában gyártott,nagytáblás Milkával voltam így,amely piszok finom volt,minden egyes kocka közepében a tejkrémben pedig kicsi,ropogós,,focilabda"golyók voltak...Már lejárt az ideje hetek óta,mikor végül az egyik áruházban mégis találtunk még pár táblát.Javaslom,inkább kisboltokban nézelődj.
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most vettem Szegeden a Cserepes soron.
2012. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma apum az auchanba (székesfehérvári)

tegnap én a coop-ba vettem(székesfehérvári)

és láttam a Jancsár buszmegállós spárba is (színtén fehérvári)

2012. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most a Milka szülinap alkalmából újra kiadták "Knister Brausegranulat" néven keresd és a csomagolásán egy szülinapi torta van.
2012. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy hete jártam egy kinai piacon ott, ahol csokikat árultak, nagyon sok volt még, próbáld meg azokat :3
2012. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én ezt szoktam venni:

[link]

2012. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!