Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek, szerintetek, hogy lehet beszerezni, olyan dolgokat amik jók?

2012. márc. 26. 12:40
 1/5 anonim válasza:
ŐŐŐŐŐŐŐŐ hát érdekes egy videó volt megkell hagyni de nemtudok rá reagálni :D Én vegyész vagyok tudom mit eszünk :D És azt is tudom miről beszél az ürge... Bár az EUban sokan azt hiszik hogy az E számok rosszak de én csak kinevetek ezzel kapcsolatban mindenkit :)
2012. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom mit eszünk, vagy mit nem.Azt sem tudom mennyi igaz abból, ami a videóban van. Tudod, annyi összeesküvés elméletről hallani, például az állatokkal is kapcsolatban a rengeteg propaganda videó, ami azt sulykolja, hogy mindenhol kegyetlenkednek és kínozzák az állatokat, és beteg állatok húsát dobják piacra.

Szóval nem tudom mennyi igaz belőle, és ha nem mind, mi célt szolgál. De ha igaz, akkor sem lehet megdönteni a rendszert, ami mérgezi az embereket.

Egyébként biztos neked is feltűnt, hogy tényleg sok az olyan pár, akik hiába próbálkoznak, csak nem jön össze nekik a gyermekáldás. Lehet ettől van, lehet mástól. Ki tudja. De ha már a sterilizálásról volt szó, gondoltam megemlítem.

2012. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából, én annyit tudok ehhez hozzá szólni, hogy vidéki gyerek vagyok. Tehát házi 100% természetes eredetű ételeket fogyasztok, de ha mégsem tudok hozzá jutni akkor ugye marad a bolt. Szó szerint a bolti kajától szarul van az ember, sportolok és semmi energiám nincs az adalékanyagos ilyen olyan kenyértől például. De ilyen rágókat, meg hasonlókat, műanyag dolgokat alapból nem vásárlok.

Maximum annyit tehetsz ez ellen, ha még emeletesben laksz is, hogy amit csak tudsz megtermelsz magadnak. Ha máshol nem az erkélyen, olcsóbb is. Aki kertes házban lakik annak könnyebb, ás egy kis halas tavat, bele esővíz. A hús is meg van oldva.

Aki meg tudja mondani, hogy miből van a parízer, virsli, fornettis pizzára a feltét az kap egy lájkot!

2012. márc. 27. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A kenyérről nem tudok nyilatkozni. Magam sütöm bio lisztből.
2012. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az jó.
2012. márc. 28. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!