Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortacsodák - honnan tudnék...

Tortacsodák - honnan tudnék ilyen dolgokat beszerezni?

Figyelt kérdés

-Tortadíszek

-Ehető díszítés

-Ehető ételfesték

-Marcipán bevonatok

-Cukrászati kellékek/eszközök

-Ehető cukrászati porok


Ilyeneket honnan tudnék beszerezni? Esetleg tud valaki olyan oldalt, ami ilyenekkel foglalkozik? :)


Hasonló tortákat szeretnék gyártani, mint ami az Ultimate Cake-offban vannak :) Aki nézi azt a lélegzetelállító esküvői tortás műsort, tudja miről bezsélek ;D


2011. máj. 27. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvastam valahol egy fórumon, hogy a Dr.Oetker-nek milyen cukrászati kiegészítői vannak. Hát leesne az állad, ha látnád! Persze nem Mo.-n, Angliából szerzi be a cuccokat hozzá :(

Van választék azért itt is bőven, de nem akkora. Cukrászati kellékeket meg ilyesmiket viszont könnyű szerezni, elég bemenni egy cukrászatos boltba. A mi kisvárosunkban is van egy ilyen, ha nagyvárosban laksz, ott biztos találsz. Hátha tanácsot is tudnak adni az ehető díszekhez, meg ilyesmikhez.

2011. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a múltkor betévedtem egy Ázsiai vagy keleti élelmiszerboltba és leesett az állam mikor megláttam ezeket a különféle torta díszeket.Érdemes benézni egy ilyenbe,nem is gondolná az ember milyen jó dolgok vannak ott.
2011. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10:25 vagyok, pesti vagy?
2011. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetro ***** válasza:
ázsai bt
2011. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

én innen szoktam - [link]

ha pesti vagy, személyesen is lehet vásárolni, a Mammut bevásárlóközpont mögött van a bolt egy kis utcában

2011. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
M-m! Vasmegyei vagyok!
2011. máj. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!