Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyert már valaki a Piros...

Nyert már valaki a Piros Pöttyös túrórudival?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ennyire peches hogy még egyet sem sikerült nyernem?
2012. márc. 26. 17:50
1 2 3
 11/23 karaibrigi válasza:
Nekem 10-ből 2 terméket nyert a többit feltöltöttem de egy se nyert és nem hallottam olyanról aki nyert volna valami extrár csak pendrive-ot.
2012. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Én meg már azóta 96 túrórudit ettem, ebből 95 kódos, és egy se nyert...

Egy Iphone jó lenne pedig...

2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

4-ből:

-3 kód nem nyert,

-1 rudi nyeremény.

2012. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"Én meg már azóta 96 túrórudit ettem, ebből 95 kódos, és egy se nyert... "


Hát ez azért durva hogy 96 ból egy sem nyer.Én sem nyertem még,nekem elég kamuszagú ez a dolog.Csak lázítás az egész hogy jobban menjen a szekér rudiéknál.

Köszi a válaszokat!!!!

2012. ápr. 2. 10:38
 15/23 Molá Szabo válasza:

Sziasztok!

Munkahelyemen mindenki nekem hozza a rudipapírt, + még nagy fogyasztó is vagyok. Eddig cca 300db papírból 21 db rudit nyertem, a kódokkal semmit...

Aki esetleges csalásra gyanakszik, szerintem nem téved nagyot....

2012. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Én 17 rudiból 4-gyel nyertem terméket, szerintem nem rossz. Csalásra viszont nem gondolok, eszméletlen mennyiségű rudi van forgalomban, ahhoz képest elég kevés a tárgynyeremény, én annak is örülök, hogy sikerült egyáltalán rudit nyerni.
2012. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Khm összesen 620 "tárgynyeremény" vagyis pendrive meg Iphone meg Ipad van.. a többi csoki..Na most nem csak a pöttyös rudik, hanem a Guru, és a bon-bon is játszik ez hatalmas mennyiségű pöttyös termék amiből csak 620 nyer..szóval senki se csodálkozzon, ha nem talál még 300 papírban se Iphone-t mer lehet, hogy az Iphoneos papír egy hortobágyi puszta közepén lévő coop-ban van éppen..amúgy a facebook oldalon írták, hogy már 22 pendrive és 6 iphone elkelt..nem tudni, hogy igaz-e vagy nem, de írták én ennyit tudok. Csalásról pedig sztem nincs szó én is nyertem már kb 10 rudit(én csak azt eszem a gurut nem szeressem..xD) a többihez pedig egyszerűen hatalmas mák kell :)
2012. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Én is ilyen szerencsétlen vagyok hogy 23 rudis papir csak 2 terméket nyert és a kódok közül egysem nyert
2012. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Akkor én szerencsésnek mondhatom magam, mert igaz, hogy a kódokkal én sem nyertem, de eddig kb. száz rudit vásároltam (az árát ki sem merem számolni) és legalább 25 rudit nyertem vele. Az egyik kollégám egyetlen rudival ötször ment vissza a boltba, mert mindegyikkel nyert egy újabbat, na ő az igazi mázlista :-)

30/N

2012. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Akkor én elég szerencsésnek mondhatom magam, hiszen az akció elindulása óta nagyjából 25-30 túrórudit ettem és nagyjából 10-zel nyertem egy újabbat.

A tárgynyereményeket nem mondanám kamunak. Gondoljatok bele, ha egy 4 gyerekes család minden héten vesz 10 túrórudit, de nem hisznek a szerencsében és egy kódot sem küldenek be az interneten. Így könnyen eleshetnek a tárgynyereményektől és a nyertes papírok a szemétben kötnek ki. Ezért is lehet ez jó üzlet a Pöttyösnek, hiszen biztos, hogy nem talál gazdára az összes meghírdetett nyeremény.

2012. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!