Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket szoktatok rakni egy...

Miket szoktatok rakni egy "zöldség-salátába", hogy finom is legyen és ne legyen száraz?

Figyelt kérdés
Sosem csináltam még, és napok óta ezen kattog az agyam. :)
2012. márc. 27. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Saláta öntetek, majonéz, joghurt, vagy kefir, tejföl,ecetes lé.
2012. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én vendégségben ettem. saláta, paprika, paradicsom, és sajt volt benne. nekem izlett. bár valamivel biztos meg volt locsolva, mert az enyém sem sikerül olyanra. igaz az nagy mennyiségü is volt.
2012. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olivaolajat citrommal elkeverve, és sót, borsot, vagy fűszerezett joghurtot,(joghurt, kapor/petrezselyem,fokhagyma/újhagyma), vagy majonézt és tejfölt, tejszint elkeverve, vagy borecet+mustár+olaj+cukor, só, bors.
2012. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 27. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel én nem szeretem a majonézes, joghurtos önteteket így csak olívaolajjal és fehér balzsamecettel szoktam ízesíteni.
2012. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. márc. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!