Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fel lehet valamire használni...

Fel lehet valamire használni a gyümölcs centrifugában hátramaradt zöldség vagy gyümölcs száraz tartalmát?

Figyelt kérdés
Felhasználja ezeket valaki?Írnátok pár bevált ötletet amit Ti is probáltatok?Lehetne pl a zöldségből visszamaradt száraz részt levesben hasznosítani vagy vegeta félét készíteni belőle?
2010. júl. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Igen,a zőldségeket össze lehet keverni,reszelt vöröshagymávan,fokhagymával, tojással,sóval,füszerekkel izlés szerint,majd annyi lisztet hozátenni,hogy galuskaszerű tésztát kapjunk,és olajba kisütni.Kész a zöldségfasírt!!!!!

A gyümölcsöket,reszelt almával keverni isteni pite lesz belőle,persze izlés szerint ízesíteni(cukor,fahély,vaniliás cukor,stb.....

JÓ ÉTVÁGYAT HOZZÁ!

2010. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sárgarépa reszelékből egy kisebb maréknyit keverj egy 3 tojásból készített piskótatésztába és süsd meg mint a sima piskótát.Én ehhez a változathoz sima lisztet használok,ha sok répát sikerült belekeverni, nem árt fél csomag sütőpor sem bele.
2010. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám a helyedben a vegetafélét, de alaposan szárítsd ki
2010. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak vegyes zöldség (répa, zeller, stb.), akkor sóval, kis üvegben ételízesítőnek sokáig eláll (ahogy a kaprot is eltesszük).

A gyümölcshéját bevallom, én csak a komposztba szoktam dobni. A növényeim imádják :=)

2010. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szilva után maradt dolgok váltak be,szilvalekvárnak.
2010. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!